Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā noslēdz trīs miljonu vērtu līgumu par daudzfunkcionāla sporta un atpūtas centra būvniecību

Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa parakstījusi līgumu ar SIA «Abora» par daudzfunkcionāla sporta un atpūtas centra būvniecību Salātu ielā 5A, Bauskā, aģentūra LETA uzzināja Bauskas novada pašvaldībā.

Sporta centrs ir plānots kā profesionālās interešu izglītības iestādes «Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skola» struktūrvienība, kur tiks nodrošinātas visu Bauskas novada izglītības iestāžu, tostarp pirmsskolas izglītības iestāžu, audzēkņu sporta nodarbības peldbaseinā.

Būve projektēta divos stāvos. Ēka prioritāri paredzēta sporta aktivitātēm ar diviem baseiniem. Lielais peldbaseins paredzēts ar četriem 25 metrus gariem celiņiem. Peldbaseinā būs vieta cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem ielaišanai baseinā.

Projektā paredzēts atsevišķs bērnu baseins pirmsskolas un sākumskolas posma izglītības iestāžu audzēkņiem ar dziļumu no 0,8 metriem līdz 0,6 metriem. Plānots, ka rehabilitācijas zona aizņems 15 procentu no kompleksa teritorijas.

SIA «Abora» valdes loceklis Juris Kravalis pauda, ka uzņēmumam ir pieredze ar līdzīgiem objektiem Kuldīgas un Ķekavas novadā. Kopējā parakstītā līgumcena, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, ir 3 137 159 eiro.

Daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra būvniecībai Bauskas novada pašvaldība sistemātiski veikusi uzkrājumus. Lai nodrošinātu būvniecībai visus nepieciešamos finanšu līdzekļus, decembra domes sēdē deputāti apstiprināja ieceri aizņemties 1 637 158 eiro no Valsts kases.

«Jaunā objekta būvniecība ir nozīmīgs projekts, tāpēc tiek izveidota projekta vadības grupa,» skaidroja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Gorškova.

Vadības grupas sastāvā darbosies Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis (LSDSP), Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa, Bauskas novada administrācijas Saimnieciskās nodaļas vadītājs Mārtiņš Vilciņš un Saimnieciskās nodaļas projektu vadītājs ēkās un būvēs Artūrs Šņepsts.

Kā ziņots, Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) pēc Lietuvas uzņēmuma «AB Panevežio statybos trestas» sūdzības izskatīšanas to atzinis par nepamatotu un atļāvis Bauskas novada pašvaldībai slēgt līgumu ar iepirkuma konkursa uzvarētāju SIA «Abora», aģentūra LETA uzzināja IUB.

Kā liecina IUB paziņojums, iesniegumu izskatīšanas komisija, izvērtējot sūdzību un iepirkuma gaitu, noraidījusi sūdzību un nolēmusi atļaut Bauskas novada pašvaldībai slēgt līgumu ar SIA «Abora».

Daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra būvniecības darbu līgumcena ir 2 592 693 eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli, un SIA «Abora» šajā iepirkumā uzvarējusi 13 pretendentu konkursā. Būvniecības kopējās izmaksas ir 3 137 159 eiro.

Daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra projektu paredzēts pabeigt 15 mēnešos. Būvniecību plānots sākt 2016. gadā, iestājoties būvniecības sākšanai labvēlīgiem laika apstākļiem.

Deputāti novada domes decembra sēdē apstiprināja ieceri ņemt aizņēmumu 1 637 158 eiro apmērā Valsts kasē ar tās noteikto aizņēmuma procentu likmi, no tiem 643 918 eiro 2016. gadā, bet 2017. gadā – 993 240 eiro. Aizņēmuma atmaksas termiņš būs 30 gadu, paredzot, ka aizņēmuma pamatsummas atmaksa jāsāk 2018. gada martā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas