«Cerībnieki» – Lietuvas un Latvijas čempioni

Jelgavas invalīdu sporta un rehabilitācijas kluba «Cerība» vieglatlēti izcīnījuši medaļas Lietuvas un Latvijas atklātajos čempionātos. Abu valstu čempiones titulu lodes grūšanā un diska mešanā ieguvusi Ingrīda Priede.

Lietuvas čempionātā, kas norisinājās Kauņā, no «Cerības» līdz ar Ingrīdu piedalījās Edgars Bergs, Ivita Strode un Raivis Steķis (attēlā). «Edgars pēc pagājušā gada oktobrī veiktās diska trūces operācijas pirmo reizi izgāja uz starta un lodes grūšanā ar rezultātu 13,43 metri izcīnīja pirmo vietu. Arī Ingrīda lodes grūšanā un diska mešanā saņēma zelta medaļas, bet Ivitai lodes grūšanā otrā vieta,» priecīga par rezultātiem ir kluba vadītāja Ruta Kļaviņa.

Aizvadītās nedēļas nogalē Murjāņu stadionā notika Latvijas čempionāts, kur «Cerības» sportisti, startējot savās invaliditātes klasēs, izcīnījuši 13 medaļas, tostarp sešas zelta. I.Priedei pirmās vietas lodes grūšanā, diska mešanā un sudraba medaļa šķēpa mešanā, E.Bergam zelts lodes grūšanā, I.Strodei sudrabs diska mešanā un bronza lodes grūšanā, R.Steķim otrā vieta tāllēkšanā, Dmitrijam Silovam zelta medaļas diska un šķēpa mešanā un sudraba godalga lodes grūšanā, Kristapam Kukainim otrā vieta 100 metru skrējienā, Aleksandram Meškalo pirmā vieta tāllēkšanā, Andim Smirnovam otrā vieta 100 metru skrējienā.

Visu rakstu lasiet piektdienas, 5.jūnija, «Zemgales Ziņās». Foto: ISRK «Cerība»


Pievieno komentāru

Citas ziņas