Divas dienas Jelgavā – starptautisks mākslas vingrošanas turnīrs (FOTO) 1

Vairāk par 300 dažāda vecuma sportistu no septiņām valstīm šajā nedēļas nogalē Zemgales Olimpiskajā centrā pulcē sestais starptautiskais mākslas vingrošanas turnīrs «Baltic Flower 2015».

Ar divām komandām pārstāvēta Igaunija un Baltkrievija, ar trim Lietuva, ieradušās vingrotājas no Spānijas, Polijas, Vācijas, viskuplākajā skaitā, protams, Latvijas klubu sportistes, tostarp arī 23 jelgavnieces, kas šo daiļo mākslu apgūst treneres Irinas Smirnovas vadībā Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolā un klubā «Baltic Flower».

Divu dienu sacensībās starptautiskās kategorijas tiesnese Irina galvenā arbitra statusā vada 16 kolēģu korpusu un ar audzēkņu vecāku atbalstu gādā par turnīra organizatorisko un sadzīvisko pusi.

Meitenes sacenšas dažādās vecuma grupās un meistarības klasēs. Šodienas starti, sākušies pusdesmitos no rīta, noslēdzās tikai pēc astoņiem vakarā. No mājiniecēm goda pjedestāla trešo pakāpienu 34 dalībnieču konkurencē iekaroja vienpadsmitgadīgā 5. vidusskolas skolniece Anna Murikova. «Varēju būt pirmā, bet pašās beigās bumba izkrita,» vakarpusē Anna šo neveiksmi jau var atzīt ar smaidu. Līdzīgi spriež arī trenere, uzslavēdama meitenes otru priekšnesumu – vingrojumu ar apli.

Godalgoto piekto vietu savās grupās ieņēma Poļina Valaine, Luīze Tautere un Sofija Menšikova-Fiļimonova, sesto – Alisa Ponomarenko, bet balvas un piemiņas medaļas šajās sacensībās nopelna visas dalībnieces.

Rīt sacensību sākums tāpat pulksten 9.30, junioru un senioru starti – no pulksten 14.25. Jelgavas 2014. gada sporta laureātes Karolīnas Mizūnes iznāciens – no pulksten 18.20. Ieeja interesentiem bez maksas. 

Foto: Rihards Lonskis, Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jana

Šausmas kā viņas tur locās, bet meitenes ir malači!

pirms 6 gadiem, 2015.02.01 11:34

Citas ziņas