Džudistiem medaļas Tallinā

Jelgavas džudisti pārveduši zelta, sudraba un bronzas godalgas no starptautiska turnīra «Tallinn Judo Cup», kas Latvijas sportistiem bija arī reitinga sacensības, komplektējot valsts izlasi Eiropas jaunatnes čempionātam.

Mūsu pilsētas komandu Tallinā pārstāvēja Bērnu un jaunatnes sporta skolas un kluba «Jelgavas džudo» treneru Gunta Malēja, Kima Usačeva, Marinas Mazures un Sergeja Vasjkova audzēkņi. «Sacensībās līdz 18 gadu vecuma sportistiem piedalījās džudisti no Polijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Krievijas. Latviju pārstāvēja rīdzinieki, liepājnieki, daugavpilieši un jelgavnieki,» stāsta S.Vasjkovs.

Kopumā startējuši ap 700 jauno džudistu, cīņas bijušas interesantas un sīvas, līdz ar to jo lielāks gandarījums par iegūtajām medaļām.
Pirmo vietu līdz 60 kilogramu svara kategorijā izcīnīja 6. vidusskolas audzēknis Ņikita Jaroševičs un līdz 66 kilogramu svarā Aleksis Deviķis, kas mācās Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā. Sudraba godalgas nopelnīja 5. vidusskolas audzēkņi Darja Čerņikova (+ 70 kg) un Ņikita Skorbenko (–55 kg). Bronzas medaļas ieguva Milena Rinkeviča (–57 kg) un Vladimirs Ščerbakovs (–34 kg) no 5. vidusskolas un Aleksandrs Lapšins (– 60 kg) no 6. vidusskolas.

«Tagad gatavojamies starptautiskajam turnīram «Olimpiskās cerības», kas 21. martā notiks pašu mājās – Jelgavas Sporta hallē Mātera ielā. Sacensībās līdz 14 gadu vecuma sportistiem gaidām sāncenšus no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas un, protams, visiem Latvijas klubiem,» S.Vasjkovs spriež, ka «Olimpiskās cerības» šogad varētu pulcēt ap 400 jauno džudistu. 

Pievieno komentāru

Citas ziņas