Eduards Sproģis – Latvijas čempions motošosejas «Racing 70» klasē (FOTO) 3

«Agarska triāla kluba» motobraucējs braucējs Eduards Sproģis, uzvarot septiņos no astoņiem Mazmoto šosejas čempionāta posmiem, izcīnījis čempiona titulu ātrajā «Racing 70» klasē, informē kluba preses dienests.

Teicama fiziskā un tehnikas sagatavotība ļāva sportistam pārliecinoši aizvadīt ikvienu no sezonas sacensībām, un simtprocentīgo uzvaru skaitu pabojāja tikai kritiens vienā no posmiem. 

Otrajā vietā šajā klasē ierindojās rīdzinieks Ervīns Smulkēvičs («Mazmoto Racing Team»), trešajā – pērnās sezonas uzvarētājs Toms Dreimanis («RJTC») no Jūrmalas.

Kā skaidro «Agarska TK», «Racing 70» ir jaudīgākā motošosejas skūteru klase, kur braucēji spēj sasniegt ātrākus apļa laikus nekā motocikli. Galvenā loma šeit ir tehnikas sagatavošanai, un šajā ziņā Eduards var droši paļauties uz savu motosportā pieredzējušo tēvu Hariju Sproģi. Šogad skūteru klasēs Latvijas čempionātā piedalījās 41 dalībnieks.

E.Sproģa plānos vēl šosezon ir startēt Eiropas kausa posmā Vācijā, lai salīdzinātu savus spēkus un tehniku ar Eiropas labākajiem braucējiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Citas ziņas