Eiropas sporta nedēļa sākas arī mūspusē (FOTO)

Sestdien visā Latvijā sākusies Eiropas Sporta nedēļa, kurai reģistrēti ap 600 pasākumu un pieteikti teju 200 000 dalībnieku. Sportiskās aktivitātēs iesaistījušies arī Jelgavas pilsētas, novada un Ozolnieku novada ļaudis.

«Zemgales Ziņas» ielūkojās Tehnoloģiju vidusskolā, kur bija aicināti šaha interesenti, Jelgavas Sporta hallē, kur varēja uzspēlēt volejbolu un patrenēties tā elementu izpildē, Pasta salā brīdī, kad pilnā sparā norisinājās vieglatlētikas trīscīņa bērniem «Ašāk, foršāk, spicāk!». Vakarpusē, kad Ledus hallē noslēdzies virslīgas hokeja mačs, laukums atvēlēts masu slidošanai.

Pasākumu programma visai nākamajai nedēļai Jelgavā ir plaša: svētdien Sporta hallē no pulksten 10 sacensības galda tenisā, Sporta skolas zālē Lapskalna ielā darbdienu vakaros varēs iepazīties ar džudo pamatelementiem un paņēmieniem, Zemgales Olimpiskajā centrā 19. un 20. septembrī no pulksten 19 līdz 20 – izzināt, kā vingrināt ķermeni. Otrdien – atvērto durvju diena Ledus hallē, bet pēc pulksten 18 Sporta zālē Raiņa ielā 6 – boksa apmācība. Trešdienas pievakarē – sporta stunda Pasta salā, ceturtdien ZOC stadionā – pirmie soļi vieglatlētikā, bet piektdien turpat – jau par tradīciju kļuvusī Olimpiskā diena.

Ozolnieku novada Sporta namā sestdien interesentus aicināja novuss, bet svētdien – atvērto durvju diena Ozolnieku Sporta centrā pieejamo sporta nodarbību iepazīšanai. Jelgavas novadā Eiropas Sporta nedēļu ievadīja sestdien Kalnciemā notikušais futbola turnīrs, svētdien – atklātais novusa turnīrs Glūdas pagasta Nākotnē. Ložmetējkalna apkaimē savukārt uz kluba «Alnis» rīkoto Jelgavas kausa izcīņu pulcējās ne vien Jelgavas, bet arī tuvējo pilsētu un novadu orientieristi. 22. septembrī Ozolniekos startēs seriāla «Alnis 2016» nakts sacensības.

Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, lai rosinātu sportu un fiziskās aktivitātes. Latvijā tās koordinators ir Sporta federāciju padome. Kopumā no 17. līdz 23. septembrim gandrīz simt Latvijas pašvaldībās notiks vairāk nekā 550 dažādu pasākumu, starp kuriem noteikti būs pamanāmas arī aktivitātes mūspusē.


Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Citas ziņas