Fanu tūre uz kausa finālu Ventspilī

Trešdien, 20.maijā pulksten 18, Ventspilī sāksies izšķirošā cīņa par Latvijas kausu futbolā – savā starpā tiksies pašreizējie virslīgas čempioni FK «Ventspils» un kausa īpašnieki FK «Jelgava» futbolisti.

Iespējams, lai labotu vai kaut daļēji reabilitētos «Jelgavas» līdzjutēju priekšā par ne visai saprotamo lēmumu nerīkot izlozi par kausa fināla norises vietu, a priori to nosakot Ventspilī, Latvijas Futbola federācija FK «Jelgava» līdzjutējiem ar Jelgavas Domes palīdzību dod iespēju doties uz finālmaču Ventspilī ar īpašiem fanu autobusiem, kas aties 20. maijā pulksten 14 no Zemgales Olimpiskā centra, informē FK «Jelgava» radošais direktors Ainārs Tamisārs.

Tā kā autobusi nav bezizmēra, A.Tamisārs un FK «Jelgava» aicina savlaicīgi pieteikties bezmaksas braucienam «Jelgava–Ventspils–Jelgava», sūtot savu pieteikumu uz e-pastu: fkjelgava.jaunatne@gmail.com. Arī ieeja uz spēli īpašajā «Jelgavas» fanu sektorā paredzēta bez maksas.

Atgādinām, ka FK «Jelgava» futbolisti divreiz spēlējuši Latvijas kausa finālā un abas reizes arī izcīnījuši kausu (2010. gadā «Skonto» stadionā Rīgā pārspējot nu jau vairs neeksistējošo «Jūrmala-VV» komandu, bet 2014. gadā ZOC stadionā Jelgavā pieveicot pašu Rīgas «Skonto»).

Vēl lūgums līdzjutējiem 20. maija maču nesajaukt ar 16. maija Latvijas virslīgas čempionāta spēli starp «Ventspils» un «Jelgavas» komandām. Uz maču, kura sākums sestdien Ventspilī paredzēts pulksten 16, speciālautobuss un papildu atlaides jelgavniekiem nav paredzētas, kaut gan līdzjutēju atbalsts noderētu arī šajā gadījumā. 

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Citas ziņas