«Folkmaņi» Jūrmalas skriešanas svētkos (FOTO) 1

Apkopoti rezultāti tradicionālajiem Jūrmalas skriešanas svētkiem, kas septembra pēdējā svētdienā Majoru pludmalē pulcēja vairākus tūkstošus dažāda vecuma skrējēju un šoreiz arī nūjotāju. Pieaugušo skrējēju konkurencē sacensības notika 5 un 10 kilometru distancēs, kā arī  4x2,5 km stafetē.

«Gan kvalitātes, gan kvantitātes ziņā ar Jūrmalas skriešanas svētkiem var sacensties tikai NORDEA Rīgas maratons,» secināja Jelgavas skrējēju treneris Viktors Folkmanis, kura audzēkņi Līna Šulgina bija piektā, bet Armands Tālums – astotais 5 km distancē, iegūstot arī naudas balvas, ko piešķīra pirmā desmitnieka skrējējiem.

Jānis Mesters bija labākais vecuma grupā (40+), bet Anastasija Vidončikova – trešā 16 līdz 17 gadu veco jauniešu grupā. Stafetē kungiem komandai «Folkmaņi 1» septītā, dāmām komandai «Folkmaņi 4» – desmitā vieta.

Bija arī komandu vērtējums, kur labākais no «Folkmaņu» četriniekiem (A.Tālums, Ainārs Lupiķis, Artūrs Junolainens, Oskars Stāmers) uzrādīja otro labāko individuālo rezultātu summu.

Fotogalerijas ŠEIT.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas