Gatavojas pasaules rogaininga čempionātam 1

Jelgavas kluba «Alnis» ultraveterānu grupas sportiste Velta Zjatkova ar uzvaru atgriezusies no sacensībām «Azimuta 3-dienas» Smiltenē. 

«Bez bīstamas konkurences Velta bija pārliecinoši labākā visu trīs dienu pavēles distancēs,» informē kluba pārstāve Māra Bolšteina. Smiltenē Māra šoreiz bijusi līdzjutējos, bet iepriekš abas ar Veltu izcīnījušas zelta medaļas ultraveterānu grupā (65+) Eiropas 24 stundu rogaininga čempionātā Čehijā un pēc mēneša gatavojas startēt pasaules rogaininga čempionātā Somijā. 

Par pārbaudes sacensībām veterānes uzlūko arī pirms nedēļas notikušo Latvijas čempionātu 24 stundu rogainingā Rankā, kur ultraveterānu grupā jelgavnieces pirmās, bet superveterānu (55+) vērtējumā ieņēmušas otro vietu. «Latvijas čempionātā startējām piecas un finišējām četras komandas, goda pjedestāla otro pakāpienu 45+ grupā dāmu konkurencē iekaroja Zane Blumberga un Indra Segliņa, bet trešo jauktajām komandām Ilona Suruda un Zintis Brasavs-Muižnieks,» par kluba sportistu sasniegumiem pastāsta Māra.  

Foto: alnis.id.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas