JCSVC bokseriem uzvaras Rīgā un Pleskavā

Jelgavas Cīņas sporta veidu centrs vienlaikus bija pārstāvēts boksa sacensībās Rīgā, kur norisinājās galvaspilsētas čempionāts, un Pleskavā, kur notika starptautisks turnīrs «Malinovij zvon». Abās jelgavnieki nopelnīja gan zelta, gan citu kalumu medaļas.

Kā ziņo treneris Aleksandrs Knohs, par Rīgas čempioniem kļuvuši Ēriks Balodis junoru grupā (+80 kg) un Artūrs Buls jauniešu konkurencē (–75kg), bet Artūram Špadem jauniešu grupā  (–91 kg) sudraba medaļa.

Pleskavā, kur piedalījas bokseri no Krievijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas, junioru grupā līdz 66 kg svarā pirmo vietu izcīnīja Edmunds Lindermanis. Pēc divām uzvarētām cīņām kadetu grupā saviem fināla pretiniekiem no Krievijas piekāpās Artūrs Ivanovs (–48kg) un Artēmijs Judins (–52 kg). Trešo vietu un bronzas medaļu ieguva Leonīds Gamajunovs junioru grupā (–60 kg). 

«Šonedēļ mūsu bokseri dosies uz Igaunijas pilsētu Mārdu, lai piedalītos starptautiskā turnīrā «Maardu Cup 2015», bet nākamnedēļ – uz turnīru «Dzintara cimdi» Klaipēdā,» informē A.Knohs.

Pievieno komentāru

Citas ziņas