Jelgavā aizvadīts Latvijas triatlona kausa izcīņas posms – pilsētas atklātais čempionāts akvatlonā (FOTO)

Ar peldējumiem LLU Sporta nama baseinā un pēc tam skrējienu Driksas promenādē šodien Jelgavā norisinājās pilsētas atklātais čempionāts akvatlonā, kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa izcīņas triatlonā trešais posms.

«Kamēr vēl īstā triatlona sezona āra ūdenstilpēs nav sākusies, Latvijas kausa pirmajos posmos startējam akvatlona sacensībās,» skaidro viena no Latvijas labākajām triatlonistēm jelgavniece Elza Mestere. Aprīlī viņa jau piedalījusies kausa izcīņas pirmā posma sacensībās «Rīgas akvatlons», kur, tāpat kā šodien, junioru S19 grupā izcīnīta otrā vieta. Trešo vietu šajā grupā, kas veica kilometru jeb 40 baseina celiņa garumus peldus un piecus kilometrus skriešus, izcīnīja jelgavniece Diāna Timermane. 

Kopumā sacensības pulcēja ap pusotra simta dažāda vecuma sportistu no Latvijas un Lietuvas. Distanču garums – no 100+500 metriem jaunākajās līdz 200+1000, 500+2500 un jau minētajiem 1000+5000 metriem vecākajās grupās. No mājiniekiem devīto vietu S11 grupā izcīnīja Elzas māsa Dārta Mestere, V17 grupā sesto vietu ieņēma Reinis Tīrumnieks, astotais  V15 grupā bija Artjoms Kuzins sestajā vietā S13 grupā finišēja Sanija Ozola. No veterāniem otro vietu V60 grupā ieņēma Vladimirs Jeršovs, piekto S50 grupā Gunta Ozoliņa, piekto V50 grupā Jānis Āboliņš.

Piecpadsmitajā vietā spēcīgajā vīru elites grupā ierindojās Jaroslavs Orbidāns, kura dēlēni Roberts un Jaroslavs savukārt startēja V9 grupā. Roberts no šīs grupas konkurentiem bija ātrākais, bet divus gadus jaunākais Jaroslavs finišēja 10. vietā.

Lielākā daļa jelgavnieku pārstāvēja kolektīvu «Piramida/Triathlon Club», kas triatlona veterāna Vladimira Kuzmenko vadībā bija arī šo sacensību rīkotājs.   

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Citas ziņas