Jelgavā pulcēsies 250 šķēpmetēju

Trešo reizi Jelgavā norisināsies starptautiskās Jāņa Lūša kausa izcīņas sacensības šķēpa mešanā. Par rezultātiem un balvām svētdien, 14. jūnijā, Zemgales Olimpiskajā centrā cīnīsies ap 240 dažāda vecuma jauno šķēpmetēju un arī jau titulēti pieaugušie.
Latvijas Šķēpmetēju kluba valdes locekle Inese Voitkeviča apliecina, ka dalībnieku skaits pārsniegs iepriekšējos rekordus. 
Pieaugušo konkurencē sievietēm piedalīsies visas mūsu labākās šķēpmetējas – Madara Palameika, Sinta Ozoliņa-Kovala, Līna Mūze, arī daudzcīņniece Laura Ikauniece un talantīgā juniore Anete Kociņa, bet spēcīga konkurente viņām būs Laila Ferrer Domingesa no Brazīlijas.
Vīriem pieteikušies arī Lietuvas, Krievijas, Igaunijas sportisti, viens pārstāvis no Zviedrijas. No Latvijas labākajiem šķēpraižiem Rolands Štrobinders un Zigismunds Sirmais šajās dienās piedalās IAAF sacensībās Marokā, dalību Lūša kausā patlaban apstiprinājis Ainārs Kovals, bet savējo atbalstu īpaši gaidīs jelgavnieks, pasaules junioru čempions Gatis Čakšs, kas šosezon debitē pieaugušo kārtā.
Jelgavas novada Sporta centrs un pilsētas Sporta centrs ar vairākiem sportistiem būs pārstāvēts arī jauniešu grupās, apliecina vieglatlētikas treneres Laila Nagle, Santa Lorence un Aļona Fomenko. Bet Šķēpmetēju kluba valdes priekšsēdētājs Gints Palameiks informē, ka jauniešu un junioru konkurencē startēs visi pašlaik labākie sava vecuma sportisti. Sacensību sākums pulksten 11, pieaugušo starti no 16.30.

Pievieno komentāru

Citas ziņas