Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavai jābūt veiksmīgai regbija pilsētai!

«Jelgava ir regbija slavas apvīta pilsēta,» preses konferencē, kas bija veltīta gaidāmajai Latvijas regbija valstsvienības spēlei pret Luksemburgas izlasi sestdien, 22. oktobrī, pulksten 15 Zemgales Olimpiskā centra stadionā, sacīja Latvijas Regbija federācijas (LRF) prezidents Aleksandrs Zuments.

«Šeit savulaik spēlēja slavenā RAF komanda, kas plūca laurus bijušās valsts čempionātā. Šoreiz iniciatīva rīkot maču šeit nāca no jelgavniekiem. Lielu ieguldījumu personiski deva valstsvienības viens no vecākajiem spēlētājiem Guntis Cirša. Izlases kandidāti tikko kā ir nobeiguši Latvijas nacionālo čempionātu. Tagad atlicis tāds «sīkums» kā uzvarēt Luksemburgu,» tā A.Zuments. «Neesam revolucionāri un neesam arī sapņu puikas,» viņš vērtē komandas uzdevumus grupā. «Gaidām pakāpenisku rezultātu uzlabojumu. Puikas lēni, bet aug savā meistarībā. Izlases līmenis kopumā arī ir audzis. Cerēsim, ka šajā procesā neapstāsimies.»

«Par maču Jelgavā ar vietējo pašvaldību sākām runāt jau 2015. gadā. Tagad esam līdz tam nonākuši,» atzīmēja LRF ģenerālsekretārs Oļegs Voroņins. «Kā saka – labāk vēlu nekā nekad. Mūsu pretinieki grupā ir spēcīgi. Lai minam kaut vai tikai Čehiju un Zviedriju. Protams, arī lietuvieši – jau ierastie mūsu sāncenši. Savukārt Luksemburga ir «melnais zirdziņš». No šī gada Latvijas regbija izlasei ir jauna seja, jauns ekipējums. Atliek tikai sevi pierādīt laukumā,» teica O.Voroņins.

«Jauns cikls nozīmē – visu pa jaunam!» uzsvēra Latvijas izlases galvenais treneris Sergejs Lisko. «Konkurence būs asa, un nevienai komandai nebūs tiesību uz kļūdu. Godīgi sakot, labprātāk gribētu pirmo spēli aizvadīt ar Lietuvu, nevis Luksemburgu. Bet, kā nu ir, tā ir. Sagatavošanās spēlei norit labā ritmā. Pretinieks būs augstākā līmeņa, un no mūsu puses jāiegulda daudz darba,» secināja S.Lisko. «Mums bija divas nedēļas laika, lai sagatavotos, kaut arī man šis laiks allaž liekas par īsu. Izlasē jau sekmīgi iekļāvies Roberts Davidsons, taču gaidām palīgā arī viņa brāli Tomu.»

«Visi Latvijas klubi ir pārstāvēti Latvijas izlases kandidātos,» paziņoja Latvijas izlases menedžeris Romāns Višņakovs. «Ar treniņu apmeklētību nekādu lielo problēmu nav. Šoreiz gaidām palīgā ne tikai Robertu Davidsonu, bet arī viņa brāli Tomiju Davidsonu. Talkā nāks arī mūsu jaunie «leģionāri» Mārtiņš Bokišs, Gundars Grieķis un Toms Asejevs. Puiši ir lieliskā kondīcijā un noteikti palīdzēs komandai!» piebilda R.Višņakovs.

«Treniņu apmeklētība un puišu noskaņojums ir ļoti labā līmenī,» piebilda Latvijas izlases kandidāts Guntis Cirša. «Viss rosina domāt, ka uzrādīsim labu rezultātu. Vēl viens uzdevums – pulcēt Jelgavā tūkstoš skatītāju, lai labotu mūsu valstsvienības spēles apmeklētības rekordu, kas pagaidām ir 650,» tā G.Cirša.

Pirmoreiz spēle no Baltijas valstīm tiks translēta tiešraidē «Rugby Europe» televīzijā. «Tas liecina, ka Eiropas galvenie regbija informācijas kanāli pievērš mums arvien lielāku uzmanību,» priecājas O.Voroņins.Foto: Zigismunds Zālmanis


Pievieno komentāru

Citas ziņas