Jelgavas airētājiem spēcīga konkurence pilsētas atklātajā čempionātā (FOTO) 1

Ap 80 sportistu trīs vecuma grupās sestdien Jelgavā sacentās pilsētas atklātajā čempionātā airēšanā. Konkurējot ar sāncenšiem no Murjāņu sporta ģimnāzijas, Specializētās airēšanas sporta skolas (SASS), Jūrmalas kluba «Majori» un Šauļiem, pie godalgām tika arī mājinieki.

Rezultātus vērtēja divu distanču – 1000 un 500 metru – summā. No Jelgavas BJSS treneres Agitas Puriņas audzēkņiem labāko sniegumu demonstrēja 1998./1999. gadā dzimušo grupas pārairu divnieka puiši Jānis Timbors un Armands Celmiņš, pārliecinoši izcīnot pirmo vietu un čempionu medaļas. «Labs rezultāts pirms sacensībām pēc pāris dienām Jūrmalā, kur notiks atlase uz pasaules čempionātu,» vērtē trenere.

Šīs pašas vecuma grupas nepāra divnieku konkurencē otro vietu ieguva Kārlis Ozoliņš un Jānis Vedļa, kas iepriekš airējuši pārairu divniekā. «Kas zina, kā būtu, ja piedalītos «nepārī» spēcīgie daugavpilieši, kuru solīto ierašanos izjauca transporta ķibeles,» spriež trenere, bet šoreiz puišiem sudraba medaļas rokā.

Trešie pārairu divniekā starp 2000./2001. gadā dzimušajiem bija Jēkabs Daniels Avotiņš un Jēkabs Gronskis. 1000 metros abi Jēkabi finišēja pirmie, bet «piecsimtnieks» izrādījās ne tik veiksmīgs. «Nekas. Zēniem būs iespēja sevi apliecināt Latvijas B grupas čempionātā nākamās nedēļas nogalē Jūrmalā,» komentē A.Puriņa.

2002. gadā dzimušo un jaunāku airētāju sacensībā otro vietu ieguva pārairu četrinieka laiva ar jelgavniekiem Mārci Izkalnu, Ralfu Kristiānu Jakušonoku, Arsenu Zeili un SASS audzēkni Daniilu Prijmaku komandā.Foto: Maksims Šaldajevs


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas