Jelgavas atklātajā brīvās cīņas čempionātā no mājiniekiem zeltu izcīna četri «Milona» sportisti (FOTO)

Deviņu valstu pārstāvji, kopumā 150 dalībnieku, uz paklājiem Jelgavas Sporta hallē četrās vecuma grupās sacentās par Jelgavas atklātā čempionāta medaļām brīvajā cīņā. 

Sacensības notika 13 svara kategorijās, un četras zelta godalgas šajā konkurencē izcīnīja mājinieku kluba «Milons» sportisti – Marks Apsītis, Volodars Smirnovs, Diāna Dzaseževa un Vitālijs Maļinovskis.

Līdzdalībai atklātajā čempionātā, ko sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru rīkoja klubs «Milons», bija atsaukušies jaunie cīkstoņi ne vien no spēcīgākajiem Latvijas klubiem, bet arī no Somijas, Slovākijas, Moldovas, Lielbritānijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas. 

No mājiniekiem līdz ar Vladimira Smirnova trenētajiem «miloniešiem» bija pārstāvēti arī klubs «Kamakura-MMA» (treneris Sandijs Melvags), «Herkuless» (Anatolijs Mastio) un Jelgavas novada Sporta centrs (Aivars Naglis). 

Jau treneru statusā redzējām arī A.Nagļa bijušos audzēkņus staļģeniekus Ivaru Drupu un Andreju Vasiļjevu. Ivars uz čempionātu bija atvedis sešus savus audzēkņus no K.Kundziņa skolas (no kuriem Ivars Samušonoks izcīnīja čempiona titulu līdz 69 kilogramu kategorijā), Andrejs – četrus baušķeniekus.

No Jelgavas jaunajiem cīkstoņiem cīņās par čempionu tituliem un godalgām iesaistījās vienīgi «Milona» sportisti. «No 11 audzēkņiem bez medaļas šoreiz palika tikai viens,» sacensību noslēgumā rezumēja treneris V.Smirnovs. Zeltu savās vecuma grupās izcīnīja jau minētie V.Smirnovs (–37 kg), D.Dzaseževa (–52 kg), V.Maļinovskis (–30 kg) un M.Apsītis (–34 kg). 

Tikai saviem fināla pretiniekiem piekāpās un sudraba godalgas nopelnīja Vlads Skodorovs (–40 kg), Artūrs Janovskis (–34 kg) un Marks Vasiļjevs (–38 kg). Cīņā par trešo vietu pārsvaru nodemonstrēja un pie bronzas medaļām tika Juris Egle (–69 kg), Andris Apsītis (–31 kg) un Maksims Stasjuks (–44 kg).  

Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Citas ziņas