Jelgavas Domē sumina sportistus par panākumiem aizvadītajā mēnesī (FOTO)

Novembra labāko sportistu sarakstā šoreiz divi cīņas veidu, trīs boksa pārstāvji un Latvijas labākā daiļslidotāja junioru konkurencē Diāna Ņikitina.

Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkne Diāna, kas novembrī junioru konkurencē uzvarēja starptautiskajās sacensībās «Volvo Open Cup» Rīgā, ieguva trešo vietu «Tallinn Trophy 2015» Igaunijā un nupat izcīnījusi arī Latvijas čempiones titulu, patlaban atrodas treniņnometnē Sanktpēterburgā. Apsveikumus un balvu viņai nodot apņēmās skolas direktora vietniece Irēna Rutka.

No trim bokseriem Latvijas čempioniem klāt bija un par ceļu līdz titulam pastāstīja  Viktors Kogajs, bet Artūra Ivanova un Artjoma Haņeviča panākumus un sportiskās perspektīvas raksturoja puišu treneris Jelgavas Cīņas sporta veidu centrā Aleksandrs Knohs.

Devīto vietu Eiropas U23 džudo čempionātā novembrī Bratislavā ieguvis Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolā izaugušais Andrejs Rebrovs. «Tagad Andrejs pats jau ir mūsu Džudo nodaļas treneris, ceturtā kursa students Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā un, braukādams uz Rīgu, izmanto iespējas pievienoties nodarbībās Zeļonija klubā,» atklāja džudista treneris un kolēģis sporta skolā Kims Usačevs.

Trešo vietu starptautiskajās karatē sacensībās «Riga Cup 2015» kata disciplīnā izcīnījis Igors Pinkēvičs no kluba «Vitus». Pastāstot par panākumu, sportists un viņa treneris Vitālijs Mišins pieminēja arī nepatīkamu neveiksmi citās starptautiskās sacensībās, kur cīņā ar pārliecinošu pārsvaru Igors noslēgumā dabūjis smadzeņu satricinājumu. Pretiniekam diskvalifikācija par nepareizu paņēmienu, bet arī jelgavniekam turnīrs beidzies. Patlaban gan viss liecinot, ka trauma būs pārvarēta bez sekām.  

Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Citas ziņas