Jelgavas motosportists uzvar Eiropas skūteru kausa motošosejas posmā (FOTO) 6

Veiksmīgi noslēdzot 2015.gada sezonu, «Agarska triāla kluba» sportists Eduards Sproģis izcīnījis uzvaru «European Scooter Trophy» pēdējā posmā Līdolsheimas kartodromā Vācijā.

«Tas ir Latvijas motosportistu pirmais «desants» Eiropas mēroga skūteru motošosejas sacensībās ārpus Latvijas,» kluba pārstāvis Egils Agarskis atklāj, ka mērķis bija noskaidrot Latvijas motošosejnieku meistarības līmeni šādā konkurencē un iegūt pieredzi, gatavojoties nākamajai sezonai.

Par pirmajai reizei un sagatavotajai tehnikai piemērotāko izvēlētajā «Rocky» klasē Eduards jau pirmajā treniņbraucienā, turklāt salijušā trasē, sasniedzis trešo labāko laiku, pēc tam abos kvalifikācijas braucienos bija ātrākais un sacīksti sāka no pirmās līnijas.

«Abi braucieni noritēja zem mūsu karoga! Pārliecinoši uzvarot vācu, šveiciešu un holandiešu braucējus, Eduards izcīnīja posma uzvarētāja kausu,» E.Agarskis atzīst, ka tas ir lielisks mūsu motosportista panākums.

«Ir iegūta pārliecība saviem spēkiem un tehnikai, un skaidrs, ka nākamgad varam cīnīties par «European Scooter Trophy» lielo kausu. Ja nākotnes plāni piepildīsies, tad nākamajā sezonā sportists startēs spēcīgākā motorolleru klasē. Lai to darītu, Eduarda tehnikai gan jāuzlabo amortizācija un nepieciešamas labākas riepas,» spriež E.Agarskis.

Foto: «Agarska triāla klubs»

Pievieno komentāru

Komentāri 6

SS

Ideāli ezzi!!! Apsveicu un lai veicas ar mecenātu meklēšanu!!!

pirms 5 gadiem, 2015.10.13 13:09

Eduarda tētis

Eduard tu brauc kā mērkaķis *** ,bomars jibanijs noskuj bardu lox

pirms 5 gadiem, 2015.10.19 14:17

Citas ziņas