Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novada Sporta skolu šogad absolvē deviņi audzēkņi (FOTO) 2

Kamēr vispārizglītojošajās skolās vēl eksāmenu laiks, deviņiem Jelgavas novada Sporta skolas absolventiem jau pasniegts pirmais svarīgais mācību posma beigu dokuments. 

Pa trim cīkstoņiem un volejbolistiem, divi orientēšanās sporta pārstāvji un viens vieglatlēts šodien svinīgā ceremonijā Jelgavas novada Domē saņēma apliecības par profesionālās sporta izglītības apguvi.

Trenera Tengiza Papaskiri audzēkņi Ksenija Judina, Artūrs Pomjalovs un Aleksandrs Miļņikovs apliecinājuši savas prasmes brīvajā cīņā, Ingunas Čākures audzēkņi Tomass Andersons un Ralfs Čākurs – orientēšanās sportā, Marinas Cīrules audzēkņi Edvards Ulmanis, Edgars Ratkevičs un Kārlis Avots – volejbolā, Lailas Nagles audzēknis Kristers Kalniņš – vieglatlētikā.

Absolventus sveica un veiksmīgas tālākās izglītības gaitas vēlēja Domes priekšsēdētāja vietniece Ilze Vītola un Sporta centra direktors Vladislavs Beitāns. Muzikālu sveicienu ar trim Astora Pjacollas skandarbiem veltīja Mūzikas akadēmijas studenti Marks Viļenskis (čells) un Savva Zihs (akordeons), svinīgā notikuma piemiņai tika atvēlēts ar treneriem un klātesošajiem vecākiem kopīgas fotografēšanās brīdis. 

Foto: Rihards Lonskis

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Citas ziņas