Jelgavas pilsētas un novada sportisti devušies uz Latvijas Jaunatnes olimpiādi (FOTO) 2

Ar sportistu parādi un svinīgu ceremoniju rītvakar Valmieras estrādē oficiāli tiks atklāta Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Sacensības vairākos sporta veidos sākušās jau iepriekš, turklāt ne vien Valmierā, bet arī Cēsīs, atsevišķos sporta veidos Burtnieku, Kocēnu, Limbažu, Līgatnes, Valkas novadā, Jūrmalā un Rīgā. 

Kā informē Latvijas Olimpiskā komiteja, šogad pieteikts dalībnieku rekordskaits – vairāk nekā 3000 jauno sportistu no 86 pašvaldībām.

Jelgavas pilsētu šajā pulkā pārstāvēs 119 sportistu – airēšanā, smaiļošanā un kanoe, peldēšanā, boksā, džudo, brīvajā cīņā, BMX riteņbraukšanā, triatlonā, basketbolā jauniešiem un jaunietēm, regbijā jauniešiem, vieglatlētikā un mākslas vingrošanā. «Startēsim 12 sporta veidos, un ikvienā varētu būt arī kāda medaļa,» Sporta servisa centra direktora vietniece Maija Actiņa spriež, ka patīkami pārsteigt spētu basketbolisti, medaļas pārvest arī bokseri, smaiļotāji, kanoisti. «Uz olimpiādi devušies labākie, līdz ar to cerības tiešām saistās ar jebkuru no sporta veidiem.»

Ar 30 sportistiem būs pārstāvēts Jelgavas novads, kas piedalīsies brīvajā cīņā un teikvondo, vieglatlētikā, pludmales un klasiskajā volejbolā. «Labus sasniegumus varam gaidīt no visiem  «tūristi» uz olimpiādi nebrauc,» cerīgi par savējiem izsakās arī novada Sporta centra direktors Vladislavs Beitāns. Volejbola komandā spēlē arī daži Ozolnieku novada jaunieši, kas trenējas Jelgavas novada Sporta centrā, bet savas delegācijas olimpiādē Ozolnieku novadam nav.

No pilsētas sportistiem pirmās uz Valmieru jau trešdien devās mākslas vingrotājas. Ceturtdien uz Cēsīm izbrauca novada un pilsētas cīkstoņi, kurus vakarā gaidīja pirmsstarta svēršanās. Valmierā sacentīsies arī bokseri, peldētāji, vieglatlēti, pludmales un klasiskā volejbola komandas, Cēsīs – arī basketbolisti, džudisti un teikvondo cīkstoņi, Burtnieku novadā notiks sacensības BMX riteņbraukšanā, Kocēnu novadā – regbijā un triatlonā. Airēšana norisināsies Jūrmalā, smaiļošana un kanoe – Limbažu novadā.

Olimpiādē kopumā tiks izcīnīti 236 medaļu komplekti 26 sporta veidos.

Foto: Maija Laizāne

Pievieno komentāru

Komentāri 2

BOM

kapec neviena varda par olimpiadi nav SSC majas lapa ko daudzie darboni dara laikam atkal dejo......

pirms 5 gadiem, 2015.07.04 20:46

KAPEC

Kapec sporta centrs nevar publicet kadi sportisti piedalas vinu treneri atkal nekadas informacijas nozelojams kantoris naudas teretaji......

pirms 5 gadiem, 2015.07.05 19:22

Citas ziņas