Jelgavas SSC kausa izcīņā krosmintonā dominē spēlētāji no Brenguļiem

Jelgavas Sporta hallē aizvadīta Jelgavas Sporta servisa kausa izcīņa krosmintonā četrās vecuma un meistarības grupās, un visās finālā iekļuva Brenguļu pārstāvji. «Brenguļos ir arī lielākais skaits aktīvu šīs spēles entuziastu,» atzīst Latvijas Krosmintona federācijas priekšsēdētājs jelgavnieks Mārtiņš Žogots, kas spēcīgākajā «Open» kategorijā šoreiz ierindojās trešajā vietā.

Dāmām godalgoto trijniekā starp brengulietēm Santu Paegli (pirmā vieta) un Kristiānu Anšmiti (trešā vieta) «iespraucās» Ingūna Aldiņa no Jēkabpils. Kungiem «Open» grupā – pirmais Andrejs Krūmiņš (Jēkabpils), otrajā vietā brengulietis Ainārs Gulbis.

U18 grupas finālā duelējās Brenguļu spēlētāji Matīss Cināts (uzvarētājs) un Mārcis Rullis, bet trešo ieņēma jelgavnieks Daniels Čulka. U12 grupas trijniekā vietu secībā – brengulieši Laura Luīze Kiļupe, Alens Gulbis un rīdziniece Emīlija Sirmā.

Turnīrā piedalījās 38 spēlētāji, tostarp arī trīs no entuziastiem, kas iesaistījušies krosmintona treniņos Pasta salā Jelgavā. «Šīs nodarbības interesentiem paredzētas visas vasaras garumā otrdienu pievakarēs no pulksten 17.30,» informē treniņu vadītājs M.Žogots.Foto: Maija Laizāne un no sportistu albuma

Pievieno komentāru

Citas ziņas