Jelgavnieki sacentīsies par spēcīgākās pilsētas titulu

Lai cīnītos par spēcīgākās pilsētas titulu, jelgavnieki rīt no pulksten 12 līdz 15 aicināti uz Hercoga Jēkaba laukumu, kur varēs rādīt spēku svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu.

Jelgavnieki, cenšoties trīs stundu laikā svaru stieni uzspiest pēc iespējas vairāk reižu, aicināti cīnīties par spēcīgākās pilsētas titulu. Sievietēm un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam svaru stienis svērs 20 kilogramu, bet vīriem būs jāspiež 50 kilogramu svaru stienis. Visu dalībnieku kopā paceltais veidos Jelgavas pilsētas rezultātu. Dalība sacensībās ir bezmaksas un nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Kā vēsta organizatori, vīrieši 50 kilogramu svaru stieni var pacelt vidēji 28 reizes, jaunieši 20 kilogramu stieni – 38 reizes, bet dāmas – 26 reizes. Tiks ņemts vērā gan pilsētas kopējais, gan individuālie rezultāti.

Jelgava sacensībās «Latvijas spēcīgākā pilsēta» piedalīsies otro reizi. 2014. gadā pilsētnieki kopā pacēla 86 030 kilogramu. Savukārt Sandis Kūms ir kļuvis par spēcīgāko vīru Latvijā 50 kilogramu spiešanā guļus uz reižu skaitu.

Projektu «Latvijas spēcīgākā pilsēta» atbalsta Latvijas Sporta federāciju pārvalde kā sabiedriski nozīmīgu tautas sporta projektu.

Plašāka informācija par sacensību noteikumiem un iepriekšējo posmu rezultātiem pieejama Latvijas Spēcīgākās pilsētas mājas lapā www.specigakapilseta.lv.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Citas ziņas