Karstas cīņas sporta svētkos Vilcē (FOTO) 5

Ar karstuma rekordiem savus spēkus samēroja sportiski ļaudis Jelgavas novada Vilces pagastā. Kaimiņu uzaicinājumam bija atsaukušies arī sportotāji no Elejas, Sesavas, Bērvircavas, Lielplatones un pat pa kādam jelgavniekam.

Kā stāsta pagasta sporta dzīves vadītājs un svētku galvenais rīkotājs Vladimirs Saņuks, karsto cīņu starplaikā dalībnieki nepalika arī bez iespējas atvēsināties: «Izvilkām ārpusē šļūteni, piedāvājām «dušu». Protams, bija nodrošināta arī medicīniskā palīdzība, ko gan ar nopietnām sūdzībām nevienam nenācās izmantot.»

Bērni sacentās riteņbraukšanā, vieglatlētikā, šautriņu mešanā un basketbola «sodiņos», mazākie varēja izdraiskoties piepūšamajā atrakcijā. Bet pieaugušajiem spraigākās cīņas risinājās futbolā, kur pirmo vietu ieguva komanda «Truši» – Edgars Druseiks, Sandis Pilibaitis, Andris Zuts, Juris Ļevdanskis, Oskars Tanons, Artūrs Zuts un Kristaps Vaitkus. Vispirms gan pie kausiem un medaļām tika strītbolisti – spožākās nopelnīja Roberts Avots, Kaspars Caune, Rūdolfs Knope un Dinārs Doršs. Komandu cīņās saules svelmi pabaudīja arī volejbolisti (pirmie Arvis Ansbergs/Vladimirs Remesovs, Marta Veilande/Agita Stepiņa), tikmēr zināmas privilēģijas sporta zāles «ēnā» bija florbolistiem (pirmajā vietā «Eleja» ar Juri Ļevdanski, Kārli Grosbārdi, Andri Zutu, Vitāliju Zutu un Sandi Pilibaiti sastāvā).

Individuāli šautriņu mešanā uzvarēja Edgars Druseiks un Ivonna Gierte, svara bumbas celšanā Artūrs Majors, šaušanā Sandis Blūms un Sabīne Avota, basketbola soda metienos Atis Jansons un Liene Jansone, zolītē Raitis Biezais.

Foto: Vladimirs Saņuks

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Resnais

Kur tad Ziečs? Varēja vismaz pašaut pa nekustīgu mērķi.

pirms 5 gadiem, 2015.08.11 17:19

HAHA

RESNAIS AIZEJ PIE PSIHIATRA>>>

pirms 5 gadiem, 2015.08.12 09:24

zinātājs

Oo, Lūk Saņuks atkal uz savam kājām. Bravo! Viņš ir dzīvs piemērs. Nekad nepadodieties un dariet, lai tiktu ārā no ratiņkrēsla!!!

pirms 5 gadiem, 2015.08.12 16:11

Citas ziņas