Lakrosa klubs «Mītava/LLU» veiksmīgi sāk pavasara sezonu (FOTO) 2

Zemgales Olimpiskā centra mākslīgā seguma laukumā ar uzvarētāju pārliecinošu pārsvaru šodien noslēdzās Latvijas lakrosa čempionāta divas kārtējās spēles. Pirmajā Jelgavas klubs «Mītava/LLU» ar 9:2 pārspēja rīdzinieku «RJTC», bet otrajā Saldus «Druva Dynamite» ar 15:6 – galvaspilsētas klubu «Archers Lacrosse».

Latvijas 2015. gada lakrosa čempionātu, kas aizsākās jau rudenī, četras tā dalībnieces aizvada divās kārtās. Pēc rudens kārtas «Mītava/LLU» tabulā ieņēma trešo vietu, spējot pieveikt vien «RJTC», bet pavasara kārta sākusies krietni veiksmīgāk. Pirmajā spēlē pret vairākkārtējiem čempioniem saldeniekiem gan zaudējums, toties vakar Druvā ar 10:9 mača pēdējā minūtē izrauta uzvara pār «arčeriem» un šodien jau daudz pārliecinošāk pieveikts «RJTC».  

«Komandai pievienojušies vairāki jauni spēlētāji, ar garāku «soliņu» iespējams vairāk maiņu, ziemā esam cītīgi trenējušies, janvārī aizvadījām samērā veiksmīgu septiņu valstu turnīru Ungārijā, kur astoņu komandu konkurencē ierindojāmies ceturtajā vietā,» stāsta Rūdolfs Ozoliņš, kas «Mītava/LLU» komandas rindās šodien izcēlās ar trīs vārtu guvumiem.

Pēc pirmajām divām ceturtdaļām gan rezultāts vēl bija līdzīgs (2:2), bet nākamās divas jau aizritēja pēc mājinieku «diktāta». Rezultātu jelgavnieku labā atklāja viens no pieminētajiem jaunpienācējiem Artūrs Smirnovs, trīs precīzus raidījumus izdarīja Alvils Poots, divi Edgara Tautera kontā. Līdz ar minētajiem par uzvaru cīnījās Raitis Kraslovskis, Toms Miķelšteins, Rihards Ošs, Miks Irbe, Toms Kaktiņš, Raitis Žebrovskis, Roberts Jēkabsons, Oskars Lūsiņš, Reinis Dāvidsons, Jānis Trepša, Edgars Ratkis un Edgars Biķernieks. Vārtus sargāja Renārs Kunigs. Treneri Aigaru Grīnbergu šodien aizstāja iepriekšējā spēlē traumu guvušais Rihards Basliks, kas, pēc komandas biedra R.Ozoliņa teiktā, deva lielu ieguldījumu vakardienas uzvarā un ir «mītaviešu» aizsardzības balsts.    

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Citas ziņas