Ledus hallē – sezonas pēdējās sacensības mazajiem šorttrekistiem (FOTO)

Jelgavas Ledus hallē šodien sezonas pēdējās sacensības aizvadīja šorttreka treneres Evitas Krievānes audzēkņi, kas apgūst šo māku «Krievānes slidošanas skolā» Ozolniekos un Jelgavas Ledus sporta skolā (JLSS). 

Cīņā par JLSS kausiem četras vecuma grupas aptvēra jaunos censoņus, sākot no mazajiem sešgadniekiem, līdz vienpadsmit gadu veciem sportistiem. Piecpadsmit no viņiem pārstāvēja Ozolnieku treniņgrupu, trīspadsmit – Jelgavas Ledus sporta skolu, kur šorttreka nodarbības pēc īsa perioda dažus gadus iepriekš atsākušās šajā mācību gadā ar jau tālejošākiem nodomiem.

500 un 333 metru distancēs abās vecākajās grupās, tāpat kā 333 un 222 metru slidojumos jaunākajiem tika gan piedzīvots uzvaras prieks, gan pārvarēts kritiena rūgtums, bet trenere E.Krievāne uzsver: «Galvenais nav pati uzvara, galvenais ir ceļš līdz tai un tas, ko esam sapratuši, izdarījuši un iemācījušies pa ceļam.» Šajā pārliecībā viņa dalās ar saviem audzēkņiem un viņu vecākiem, kas kuplā skaitā šodien bija arī atbalstītājos. 

Nodarbības vēl maijā turpināsies, bet izcīnītie kausi un medaļas ātrāko trijniekam un diplomi par dalību arī visiem pārējiem būs laba motivācija spara uzturēšanai līdz jaunajai sezonai un nākamajiem mačiem jau rudenī.

Uzvarētāji
Junioru D (vecākajā) grupā
1. Dmitrijs Švabs (JLSS)

Junioru E grupā
1. Tīna Estere Vilka (KSS)
2. Gunta Kopmane (JLSS)
1. Māris Jānis Šternmanis (KSS)
2. Kārlis Pastors (KSS)
3. Otto Kubliņš (JLSS)

Junioru F grupā
1. Daniela Miļūna (JLSS)
2. Viktorija Līva Ozoliņa (KSS)
3. Paula Gelvere (JLSS)
1. Emīls Reinis Rudzītis (KSS)
2. Ralfs Bērziņš (KSS)
3. Roberts Bērziņš (KSS)

Junioru G grupā
1. Madara Gintere (KSS)
1. Renē Fursa (KSS)
2. Rūdolfs Šternmanis (KSS)
3. Raiens Vīksna KSS 
 
Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Citas ziņas