Lūša kausā piedalīsies labākie vīri

Jāņa Lūša kausa izcīņas sacensībās, kas olimpiskā čempiona un medaļnieka dzimtajā pilsētā norisināsies ceturto reizi, vīru konkurencē dalību pieteikuši visi Latvijas patlaban spēcīgākie šķēpraiži.

Vēl pirms pāris dienām Latvijas Šķēpmetēju klubā gaidīja pēdējos pieteikumus sacensībām, kas svētdien Zemgales Olimpiskajā centrā pulcēs lielus un mazus sportistus no visas Latvijas. Kluba valdes locekle Inese Voitkeviča lēsa, ka to būs vairāk par diviem simtiem. «Valsts spēcīgākajiem šķēpmetējiem, kā jau olimpiādes gadā, arī sacensību plāni ir tai pakārtoti, taču vīriem startēs visi mūsu labākie – Rolands Štrobinders, Ainārs Kovals, Jānis Svens Grīva, Zigismunds Sirmais, Ansis Brūns, Gatis Čakšs. Piedalīsies arī lietuvietis Edis Matusevičs, kura personīgais rekords ir 81,28 metri, un iespējams, arī kādi Baltkrievijas pārstāvji. Starp dāmām neredzēsim Madaru Palameiku un Sintu Ozoliņu, taču klāt būs nupat olimpisko normatīvu izpildījusī Līna Mūze, arī Anete Kociņa,» pieaugušo konkurenci raksturo I.Voitkeviča.

Jauniešiem, kas sacentīsies četrās vecuma grupās, pieteikti arī ap 10 sportistu no Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un tikpat no Jelgavas novada Sporta centra.

Sacensību sākums Zemgales Olimpiskā centra stadionā jauniešiem un junioriem pulksten 11, sievietēm – pulksten 16.30, vīriešiem – pulksten 18. Svinīgā atklāšana – pulksten 16.


Foto: Maija Laizāne

Pievieno komentāru

Citas ziņas