Maijā Pasta salā – aktivitātes visai ģimenei

Pasta salā turpinās sporta aktivitāšu cikls «Sporto un esi vesels», kuru maijā papildinās krosmintona nodarbības un vingrošana vecākiem kopā ar bērniem un pirmais ģimeņu airēšanas sacensību posms, informē Jelgavas pašvaldība.

Maijā regulāri plānotas četras aktivitātes – skriešanas koptreniņi, nūjošana, vingrošana bērniem un vecākiem, kā arī krosmintons. Saskaņā ar pasākumu plānu ģimenes vingrošanas nodarbības maijā notiks piecas reizes, bet krosmintona treniņš – divas reizes. 28. maijā pulksten 10 Jelgavas Sporta hallē notiks Sporta servisa centra rīkotās sacensības krosmintonā. Skriešanas koptreniņi notiks otrdienu vakaros un sestdienu rītos, savukārt nūjošana – svētdienu rītos.

Vēl maijā notiks pirmais no pieciem ģimeņu airēšanas sacensību posmiem. Tas 19. maijā no pulksten 18 līdz 20 norisināsies Lielupē pie Pasta salas. Tāpat kā pērn, dalībniekiem nav iepriekš jāpiesakās – vien jāierodas un jāizbrauc distance uz laiku.

Dalībnieki tiks vērtēti vairākās kategorijās: ģimeņu sacensībās – airē divi pieaugušie (bērni kā pasažieri) vai airē viens pieaugušais un viens bērns līdz 12 gadu vecumam, vispārējā konkurencē – laivā airē divas personas bez papildu noteikumiem. Pārējie posmi plānoti 16. jūnijā, 14. jūlijā, 18. augustā un 15. septembrī.

Projekts Pasta salā no aprīļa līdz oktobrim paredz vairāku sporta pasākumu organizēšanu. Aktivitātēs bez maksas varēs piedalīties jelgavnieki un viesi, ģimenes ar bērniem un aktīva dzīvesveida cienītāji.

Projekta īstenošana iespējama, pateicoties Sporta servisa centra dalībai Latvijas Olimpiskās komitejas un uzņēmuma «Coca-cola» organizētās programmas «Par aktīvu dzīvesveidu» konkursā. Aktīvākie projekta dalībnieki, kuri vismaz vienreiz būs piedalījušies katrā no piedāvātajām aktivitātēm, varēs piedalīties divās izlozēs. Jelgavas pusmaratona laikā tiks izlozēts sporta inventārs, bet oktobrī – abonements uz nodarbībām sporta klubā un baseina apmeklējumam. 
 

«Sporto un esi vesels» projekta programma maijā

Nūjošana:
1. maijā, 8. maijā, 15. maijā, 22. maijā un 29. maijā pulksten 10.
Skriešanas koptreniņi:
4. maijā, 6. maijā, 10. maijā, 17. maijā, 24. maijā pulksten 18 un 14. maijā, 21. maijā pulksten 10.
Vingrošana bērniem un vecākiem:
6. maijā, 13. maijā, 18. maijā, 20. maijā, 25. maijā pulksten 18.
Krosmintona nodarbības:
17. maijā un 24. maijā pulksten 17.30.
Ģimeņu airēšana:
19. maijā no pulksten 18 līdz 20.
 

Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Citas ziņas