Mājiniekiem piecas zelta medaļas turnīrā «Jelgava Open» (FOTO)

Ar jelgavnieka Edgara Ozoliņa uzvaru pieaugušo konkurencē līdz 91 kilograma svara kategorijā Zemgales Olimpiskajā centrā noslēgušās trīs dienu cīņas starptautiskajā boksa turnīrā «Jelgava Open».

Svētdien tika aizvadīti 18 fināla dueļi, tostarp deviņi ar jelgavnieku līdzdalību. Līdz 63 kilogramu kategorijā iepriekšējās uzvaras bija pretiniekos savedušas divus Jelgavas Cīņas sporta veidu centra (JCSVC) trenera Aleksandra Knoha audzēkņus – pērnā gada Latvijas jauniešu čempionu Edmundu Lindermani un Valentīnu Kotosovu. «Treniņos puiši ir savā starpā cīnījušies, taču oficiālās sacensībās pirmoreiz,» atklāj treneris A.Knohs, un arī bokseri teic, ka tā abiem bijusi jauna pieredze. Uzvara tiesnešu vērtējumā šoreiz Valentīnam, bet Edmunds, jau ar sudraba medaļu kaklā, rādīja traumēto pirkstu, kas nav ļāvis pilnvērtīgi cīnīties.

Skaistu un pelnītu uzvaru līdz 75 kilogramu svarā guva JCSVC bokseris Artjoms Haņēvičs, zelta medaļas nopelnīja arī Ozolnieku kluba sportisti Mareks Tenčs līdz 34 kilogramu un Artūrs Ivanovs līdz 48 kilogramu svarā, bet uz goda pjedestāla otrā pakāpiena tika aicināti jelgavnieki Ruslans Belohovcevs, Juris Rodionovs, Ēriks Balodis un Viesturs Okmanis. 

Starptautiskais boksa turnīrs «Jelgava Open», ko ar pilsētas Sporta servisa centra atbalstu rīko Jelgavas Cīņas sporta veidu centrs, notika jau astoto gadu. Šoreiz tajā piedalījās divu Vācijas un trīs Lietuvas klubu sportisti, čehi no Pilzenes, zviedri no Stokholmas, poļi no Belostokas, krievi no Pleskavas, Latvijas izlase ar bokseriem no Olaines, Rīgas, Jūrmalas, Bauskas, mājinieki treneru A.Knoha, Jurija Šleijas, Anatolija Červjakova un Sergeja Soldatjonoka audzēkņi no JCSVC, klubiem «Jelgavas rings», «Juniors», «Ozolnieki». Sportisti samēroja spēkus četrās vecuma grupās jauniešiem, junioriem un pieaugušajiem.

Foto: Rihards Lonskis

Pievieno komentāru

Citas ziņas