Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«MT skolai» ražīga sezona (FOTO)

Pēc panākumiem bagātas vasaras Latvijas komandu čempionāta otrās vietas ieguvēja bērnu un jauniešu mototriāla kluba «MT skola» vadītājs un treneris Kaspars Vērnieks ir apņēmības pilns spert soli attīstības virzienā, pilnveidojot sporta bāzi, lai varētu tiekties pēc vēl augstākiem mērķiem. 

«Ar kluba sportistu rezultātiem kopumā esmu apmierināts. Žēl, ka dažādu faktoru dēļ secen gāja dalība Eiropas čempionāta posmos, puiši noteikti būtu likuši sevi manīt arī augstāka ranga sacensībās,» spriež «MT skolas» vadītājs Kaspars. «Eiropā, iespējams, piedalīsimies nākamajās sezonās, bet citi lielākie šīs sezonas plāni tika izpildīti. Galvenais ir sportistiem turēt galvas augšā, pašiem rast motivāciju strādāt arvien smagāk, nopietnāk, jo šis ir individuāls sporta veids, – cik pats sevi piespiedīsi, tāds arī būs rezultāts.»

2015. gada sezona klubam bijusi veiksmīga Latvijas komandu čempionātā, sportisti piedalījušies arī vairākās sacensībās Igaunijā, Somijā un, protams, Latvijā, izcīnot godalgotas vietas. «Nākamās sezonas mērķis ir pilnveidot kluba treniņu bāzi. Ir plānota trases labiekārtošana. Vēlos piepildīt mazu sapni, sarīkojot Latvijas čempionāta posmu tepat Ozolnieku novadā, pašmāju treniņu trasē netālu no Teteles ciemata,» par kluba plāniem apņēmīgi stāsta K.Vērnieks. Tagad divus gadus «MT skola» organizējusi sacensības Saldus novadā, Būtnāros, kur triāla sacensībām esot ļoti piemērota un vēsturiska trase ar stāviem kalniem un dažādiem šķēršļiem. «Tomēr visu nedaudz sarežģī attālums un ceļa izdevumi, tapēc centīsimies šīs sacensības pārcelt uz mūsu trasi.»

«MT skolas» nākamās sezonas mērķi ir dalība Latvijas, Baltijas un Igaunijas čempionāta posmos. Pieredzējušākajiem sportistiem klubs centīsies rast  iespēju doties arī uz Ziemeļvalstu sacensību un Eiropas čempionāta posmiem. «Gribam klubā iesaistīt arī jaunus censoņus. Protams, šis plāns vieglāk realizējams ar pašvaldības un sponsoru atbalstu, jo motosports ir relatīvi dārgs sporta veids,» atzīst K.Vērnieks, par aizvadīto sezonu pauzdams pateicību visiem, kas neatteica sapratni un paļīdzību, – Ozolnieku novalda pašvaldībai, uzņēmumiem, firmām, arī  sportistu ģimenēm, radiem un draugiem, kuri aktīvi iesaistās kluba darbībā.

Aktīvā sportista gaitas turpina arī pats «MT skolas» vadītājs, kura vārds atrodams triāla, basketbola un šosezon arī enduro krosa sacensību dalībnieku sarakstos. «Izmēģināju spēkus enduro sprintā, kas šajā sporta veidā bija mana pirmā pieredze. Kukemetsā, kur norisinās kaimiņvalsts un Baltijas čempionāta posmi, trase ir viena no smagākajām Igaunijā, jo atrodas ļoti smilšainā apvidū.  Ar savu rezultātu – piekto vietu  E2 grupā – esmu ļoti apmierināts un noteikti vēl piedalīšos enduro sprintā oktobra beigās Vangažos,» Kaspars uzsver, ka atšķirībā no triāla sprinta trase, kurā jājoņo lielā tempā, strauji jābremzē, jāpārvar asi līkumi un palēcieni, pašam esot jauns izaicinājums un motocikla vadīšanas mākas pārbaude citos apstākļos. 


Sportistu 2015. gada sezonas sasniegumi
Gatis Šuliņš (A/B grupa) LV čempionātā – 4. vieta, Igaunijā – 3. vieta.
Mikus Hmeļņickis (C grupa) LV čempionātā – 1. vieta, Baltijā – 3. vieta, Igaunijā – 1. vieta.
Dainis Vītoliņš (Hobby grupa) LV čempionātā – 1. vieta, Baltijā D grupā – 7. vieta, Igaunijā D grupā – 15. vieta.
Ingus Hmeļņickis (D grupa) LV čempionātā – 2. vieta, Igaunijā D junioru grupā – 2. vieta.
Kristaps Ķīlis (C grupa)  LV čempionātā – 2. vieta, Baltijā - 2. vieta, Igaunijā – 3. vieta.
Adrians Bulkovskis (Hobby grupa) LV čempionātā – 4. vieta, Igaunijā – 6. vieta.
Antra Kalniņa (Hobby un sieviešu grupa) LV čempionātā – 6. vieta un sieviešu grupā – 2. vieta. 
Renārs Atvars (Mini grupa) LV čempionātā – 1. vieta, Baltijā – 5. vieta, Igaunijā – 5. vieta. 
Klāvs Vītoliņš (Mini/Elektro grupa) LV čempionātā – 2. vieta.
Kaspars Vērnieks (A/B un Free grupa», LV čempionātā Saldus sacensību posmā – 2. vieta. A/B grupā Latvijas komandu čempionātā Ugāles posmā  – 2. vieta, komandā – 3. vieta. D grupā LV čempionātā Žagares posmā (ar enduro motociklu) – 1. vieta. Latvijas izlases dalībnieks pasaules Nāciju kausā Spānijā, komandai «Inter» grupā – 10. vieta.

Foto: mototriāla klubs «MT skola»

Pievieno komentāru

Citas ziņas