Noslēdzas projekts «Sporto un esi vesels» (FOTO)

Lai jelgavniekos veicinātu aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, no aprīļa līdz oktobra nogalei Pasta salā tika organizētas bezmaksas sporta nodarbības «Sporto un esi vesels». Piektdien visi aktivitāšu cikla dalībnieki tika aicināti uz noslēguma pasākumu Jelgavas Sporta hallē, lai dalītos pieredzē un iesaistītos balvu izlozē, ziņo Jelgavas pašvaldība.

Noslēguma pasākumā kopīgi tika izvērtēta projekta «Sporto un esi vesels» aktivitāšu cikla norise un plānoto rezultātu sasniegšana. Pēc pasākuma bija iespēja vērot Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionāta spēli, kurā BK «Jelgava/BJSS» tikās ar BK «Ķekava».

Jāatgādina, ka 2016. gada sākumā tika noslēgts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un uzņēmuma «Coca-Cola» atbalsta programmas «Par aktīvu dzīvesveidu» projekta konkurss, un tā lielāko grantu sporta un veselīga dzīvesveida pasākumu atbalstam saņēma Sporta servisa centrs projekta «Sporto un esi vesels» īstenošanai. Jelgavnieki varēja piedalīties skriešanas koptreniņos, nūjošanas nodarbībās, spīdmintona treniņos un turnīros, vingrošanas nodarbībās bērniem un vecākiem, ģimeņu sacensībās kanoe laivās, norūdīšanās nodarbībās un citās sportiskās aktivitātēs.

Projekta noslēguma nodarbība norisinājās sestdien Pasta salā.


Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Citas ziņas