Olimpiešiem pa pēdām: Māris Štrombergs (VIDEO)

Portāls zz.lv sadarbībā ar mobilo televīziju lietotni «LMT Straume» piedāvā pirmo Riodežaneiro izaicinājuma video no vasaras olimpiskajām spēlēm, kur vidējais latvietis – sporta žurnālists Edgars Buļs – ieskatīsies lielā sporta aizkulisēs un meklēs cilvēcīgo pusi pasaules lielākajā sportiskajā izaicinājumā.  

Pārliecinājies, ka Latvijas olimpieši ir augstas klases meistari un vidējam latvietim sacensībās neuzveicami, E.Buļs dodas olimpiešiem pa pēdām līdz pašai Brazīlijai, lai saprastu, kā mūsu sportisti atvelk elpu starp sacensībām un treniņiem. E.Buļs jau sev ierastajai TV sejas un žurnālista lomai pievienos arī operatora funkcijas.  

Astoņos raidījumos sešpadsmit dienās vidējais latvietis sekos līdzi olimpiešu izaicinājumiem dažādajās disciplīnās, kā arī centīsies pats mest izaicinājumu mūsu sportistiem ikdienišķās situācijās. 

Riodežaneiro izaicinājuma video apskati skatāmi arī mobilajā televīzijā «LMT Straume» – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/rio. Latvijas līdzjutēji aicināti atbalstīt mūsu sportistus un piedalīties «Twitter» diskusijā, lietojot tēmturi #LatvijaRIO.


Pievieno komentāru

Citas ziņas