Ozolnieku pusmaratonam jauna trase un liela piekrišana (FOTO) 6

«Sacensību dienas rītā beidzās dalībniekiem izsniedzamie numuri, beidzās saspraudes, bet galu galā viss nokārtojās un noslēgumā apmierināto bija krietni vairāk nekā neapmierināto,» par gadskārtējā Ozolnieku pusmaratona rīkotāju problēmām nu jau var pasmaidīt pasākuma galvenais tiesnesis Rolands Bartaševics.

Remontdarbi Ozolnieku ciemata centrā šogad lika atteikties no iepriekš ierastās un sertificētās trases, kur līdz šim bija norisinājušās kopš 2007. gada atjaunotā Ozolnieku pusmaratona sacensības, un meklēt jaunu maršrutu. Tas arī tika atrasts, apkārt Ozolnieku ezeram un piecām tam tuvējām ieliņām iemērīts un pazīstamā sporta trenera Jura Beļinska vadībā pat sertificēts. «Zvaigžņu, Ezera, Rubeņu, Nākotnes un Vītolu ielas iedzīvotājiem piektdien sametām pastkastītēs informāciju, ka būs sacensības, un vietējie pat sirsnīgi dzirdināšanas punktus bija ierīkojuši. Ar veikborda trases īpašnieku vienojāmies par iespēju sacensību vajadzībām izmantot viņu namiņu,» prieku par tādu atsaucību pauda R.Bartaševics.

Teju četri simti dažāda vecuma skrējēju uz sacensībām Ozolniekos bija saradušies no Latvijas malu malām un vairāki pat no Lietuvas. Skrējēju kluba «Ozolnieki» vadītājs Juris Bērziņš šādā atbalstītāju pulkā atzīmēja savu 70 gadu jubileju, jauno pusmaratona trasi pieveikdams arī pats.

Kā apliecina statistika, 134 dalībnieki izgāja uz starta 21,097 kilometru skrējienā, ap 70 cilvēku izvēlējās 4,5 kilometru satelītdistanci vai apļoja divus kilometrus, 87 jaunās paaudzes entuziasti pelnīja godalgas 100, 200 un 300 metru skrējienos bērniem. «Lielākajai daļai skrējiens ezera apkārtnē ar gleznainākiem skatiem patika pat labāk, nekā līdzšinējais pa meža takām,» secina sacensību galvenais tiesnesis.

Pusmaratonā pirmais finišēja ogrēnietis Kristaps Kaimiņš (1:13:52), no mājinieku kluba piektajā vietā ierindojās rīdzinieks Māris Pakārklis, sieviešu konkurencē ātrākā bija ventspilniece Laura Čakle (1:31:22), bet labāko sešniekā arī jelgavniece Daiga Greiškāne un Dace Kovaļevska no Ozolnieku novada. 4,5 kilometros pirmie finišēja jelgavnieki Anastasija Vidončikova un Oskars Blaus, divos kilometros – mājiniece Anete Barovska un Igors Bujaks no Jelgavas. Visi pusmaratona (21,097 km) skrējēju rezultāti – mājas lapā skriesim.lv.    

Foto: Maija Laizāne

Pievieno komentāru

Komentāri 6

skrējējs

vai bildes oriģinālos izmēros varat ielādēt facebook?

pirms 5 gadiem, 2015.10.20 11:35

Tas pats Jānis

Jaunā trase bija kas jauns - izbraucu no mājas un skatos - vienā ielas galā lentītes un menti, bet otrā ielas galā grants kaudze. Fcuk you Ozolnieki par manu Satversmē apstiprināto cilvēka pamattiesību neievērošanu!

pirms 5 gadiem, 2015.10.20 11:58

pusmaratonists

Un Fcuk you Ozolnieku Tas pats Jānis - sēdēja visu dienu mājās :) Nākošo reizi lūdzu mūsu pulciņā un dzīve būs daudz pozitīvāka, veselīgāka un pamattiesības pašas no sevis atrisināsies.

pirms 5 gadiem, 2015.10.20 12:31

Gājējs

Kādēļ skriet, ja var iet..
A kas, 20 apļus ap ezeru slabo!!!
Galva taču nenoreibs!

pirms 5 gadiem, 2015.10.20 19:47

garāmgājējs

Jā .. tikai žēl ka rezultātu ticamība apšaubāma.. jo dažs labs kas finišēja pusstundu vēlēk .. ir ticis godalgoto sarakstā.. :( bet varbūt tā bija motivācijas balva.....

pirms 5 gadiem, 2015.10.21 14:13

Arī skrēju

Kur redzami pārējo skrējienu rezultāti?

pirms 5 gadiem, 2015.10.21 18:55

Citas ziņas