Pavasara kausa sacensībās Avdejeva balvu izcīna limbažnieks, uz goda pjedestāla arī jelgavnieki (FOTO) 2

Smaiļotājus un kanoistus no deviņiem šā sporta veida centriem Latvijā, igauņus no Tallinas, Narvas un Tartu, lietuviešus no Šauļiem, Panevēžas, Visaginas un Mariampoles šodien kluba «KC» bāzē Pasta salā pulcēja tradicionālās sezonas atklāšanas sacensības «Pavasara kauss», kas ietver arī Latvijas un Baltijas čempionātu garajās distancēs un Aleksandra Avdejeva balvas izcīņu smaiļošanā vīriešiem.

Kopumā sacensībām bija pieteikušies 277 dalībnieki. Par Latvijas un Baltijas čempionu tituliem un medaļām notika cīņas pieaugušo un junioru konkurencē, sezonas pirmajās sacensībās spēkus pārbaudīja arī 1999. – 2000.,  2001. – 2004. gadā dzimušo grupas sportisti un veterāni.

Jelgavas un Latvijas visu laiku titulētākā smaiļotāja A.Avdejeva ceļojošo balvu 6000 metru distancē, kas tika izcīnīta jau 30. reizi, līdz ar Latvijas un Baltijas čempiona titulu nopelnīja Limbažu/Salacgrīvas pārstāvis Kaspars Tīklenieks. Vīru kanoistu konkurencē sīva cīņa līdz pēdējiem finiša metriem norisinājās starp diviem Liepājas pārstāvjiem – Aivi Tintu un bijušo Jelgavas BJSS audzēkni Gati Pranku. Mazliet vairāk par sekundi priekšā izrāvās A.Tints.

Tikpat garu distanci veica 1997. – 1998. gadā dzimušie juniori, kuriem pievienojās arī gadu jaunākais Jelgavas BJSS kanoists Roberts Lagzdiņš un izcīnīja pirmo vietu. Čempionāta bronzas medaļas junioru konkurencē no mājiniekiem nopelnīja BJSS kanoiste Jūlija Gutova un smaiļotāja Daniela Kondratova.

Jauniešu sacensībā  pirmajā vietā  BJSS kanoists Matīss Ozols un smaiļotājs Roberts Altmanis, trešajā – smaiļotāja Valērija Makare. 2001. – 2004. gadā dzimušo grupā no mūsējiem dubultuzvara BJSS kanoistiem Aleksejam Ševcovam un Jurijam Ševcovam, bet no veterāniem pēc sacensību bronzas medaļām tika aicināti kluba «KC» smaiļotājs Andris Veinbergs un kanoists Ramiro Grandāns. 

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Raiņa iela

Matīss Ozols - atkal labākais. Tā tam būs būt!

pirms 5 gadiem, 2015.05.01 23:40

Skolotāja

...un ,protams, Roberts Altmanis ! No sirds apsveicu abus puišus, tā turpināt !

pirms 5 gadiem, 2015.05.02 12:33

Citas ziņas