Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Peld jaunie talanti

Kopš savulaik tikai pašmāju sportistiem rīkotās Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas sacensības «Jaunie talanti» ierakstītas Latvijas Peldēšanas federācijas kalendārā, mājiniekiem jārēķinās ar spēcīgu konkurenci – šogad LLU Sporta nama peldbaseinā spēkus samēroja ap 280 sportistu no dažādiem Latvijas novadiem.

«Tāda veida sacensības – ar sīkāku dalījumu pa vecuma grupām, elektroniku rezultātu fiksēšanā arī mazajiem un sešām godalgotām vietām – jaunajiem peldētājiem Latvijā netiek rīkotas, acīmredzot tādēļ arī tik daudzi gribēja piedalīties,» secina Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas direktore Zelma Ozoliņa. Pārstāvēti bija Balvi, Daugavpils, Ādaži, Stopiņi, Ķekava, Ogre, Ventspils, Liepāja, Dobele, Jūrmala, seši Rīgas klubi un, protams, kuplā skaitā arī jelgavnieki. 

«Lai arī dalībnieku daudz, viss ritēja ļoti raiti. Sistēmas «Omega» programma pēc ievadītajiem datiem un sportistu iepriekš uzrādītajiem rezultātiem sastāda starta protokolus, bet uzreiz pēc distances izdrukātajos savukārt parādās katra dalībnieka starta reakcijas laiks, finiša laiks un rezultāta vērtējums pēc Starptautiskās peldēšanas federācijas FINA punktiem,» elektroniskās sistēmas priekšrocības skaidro Z.Ozoliņa. 

Peldētāji sacentās trīs vecuma grupās – 2005. gadā dzimuši un jaunāki startēja četrās 50 metru disciplīnās, 2003./2004.gadā dzimušie – 100 metru distancēs, 2001./2002. gadā dzimušie – 200 metros. Balvas un diplomi tika «olimpiskajam sešniekam», bet pirmo trīs vietu ieguvēji nopelnīja arī medaļas. No mājiniekiem augstākā kaluma godalgas izcīnīja Didzis Rudavs – 200 metros brasā un kompleksajā peldējumā – un Arvīds Vilčaks 200 metros tauriņstilā.

Sudraba medaļas ieguva Anete Meja Kalniete 100 metros brīvajā stilā, Patrīcija Adamoviča 200 metros brīvajā stilā un tauriņstilā, Dāvids Gailītis 200 metros tauriņstilā, Pauls Audzēvičs 100 metros brīvajā stilā, Germans Golcvarts 100 metros brasā, Toms Beķeris 200 metru peldējumos brīvajā stilā un uz muguras, Mareta Kalnišķe 200 metros brasā. Maretai arī bronza tāda paša garuma brīvā stila distancē, Danielam Ribalko – 100 metros brasā, Alenam Butānam – 100 metros uz muguras, bet visās četrās 50 metru distancēs bronzas medaļas izcīnīja Ričards Butāns.

«Arvīds Vilčaks 200 metros brīvajā stilā laboja septiņus gadus pastāvējušu Jelgavas rekordu 11 – 12 gadu vecuma grupā, Anete Meja Kalniete un Jēkabs Audzēvičs pirmoreiz izpildīja otrās sporta klases normatīvu, Artūrs Kisļakovskis un Roberts Miezītis pirmoreiz sasniedza trešās sporta klases rezultātu,» Z.Ozoliņa apliecina, ka «Jauno talantu» sacensībās gūtie rezultāti atbilduši nosaukumā ietvertajiem mērķiem. 

Pievieno komentāru

Citas ziņas