Peldētāji pārbauda spēkus pirmajās sacensībās pēc vasaras nogales treniņiem (FOTO) 5

Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas jaunā mācību gada pirmajās sacensībās, kas ar divu dienu startiem aizvadītas LLU baseinā, vairāki sportisti savu izaugsmi apliecināja ar augstākai sporta klasei atbilstošiem rezultātiem, bet Jeļenas Visockas audzēknes Ksenija Millere un Veronika Gorškova izpildīja sporta meistarkandidāta normatīvu. 

Sacensībās piedalījās 186 sportisti, pārbaudīt spēkus pēc vasaras nogales treniņiem bija ieradušies arī 18 Olimpiskā Sporta centra peldētāji no Rīgas, tostarp Latvijas čempione un rekordiste Gabriela Ņikitina. «Startē visi vecumi, sākot no 2008. gadā dzimušajiem, līdz 1995. gadam. Nav cīņas par medaļām vai diplomiem, no daudzajām distancēm katrs peld tās, kas kopā ar treneri iecerētas, un kopīgi arī vērtē rezultātus,» skaidro JSPS direktore Zelma Ozoliņa.

No mājiniekiem pirmās sporta klases normatīvu sacensībās pirmoreiz izpildīja treneres Astras Ozoliņas audzēkņi Jēkabs Audzēvičs, Anete Meja Kalniete un Kristers Gromovs. Otrās sporta klases nozīmīti nopelnīja Elīza Lagzdiņa, trešās – Semjons Voronovs, pašus jaunākos priecēja arī ceturtajai sporta klasei atbilstoši rezultāti, bet lielākais gandarījums, protams, abām jaunajām meistarkandidātēm.

Individuālā treniņu režīmā darbojas JSPS pašreizējie līderi Deniss Komars, Kirils Kuskovs un Vladimirs Šinkus. Z.Ozoliņa atklāj, ka puiši decembrī gatavojas startēt Ziemeļvalstu čempionātā Bergenā, bet jau oktobra beigās plaša jelgavnieku delegācija – 34 peldētāji – dosies uz 60. jubilejas sacensībām «Neptun Schwimmfest» Rostokā, Vācijā. 

Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Seagan

Šo delfu un tvnet tipa komentāru tur arī atstāj un šeit vairs nerādīes.

pirms 5 gadiem, 2015.10.10 17:37

OZOLA

Kremļa troll a kas tie tadi ir?

pirms 5 gadiem, 2015.10.10 19:48

es

Gan jau mazulji paaugsies un buus kaadam arii izcili rezultaati:)

pirms 5 gadiem, 2015.10.11 16:02

Citas ziņas