Peldētājiem – sudrabs un bronza

Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkņi izcīnījuši piecas medaļas 2015. gada Latvijas ziemas čempionātā, kas norisinājās Liepājas Olimpiskajā centrā. Spožākā kaluma gan šoreiz starp tām nav.

«Pamatīga treniņslodze patlaban ir Denisam Komaram, kas sezonas sportiskās formas kulminācijai gatavojas vasarā. «Mis un Misters Jelgava» dalībnieks, nu jau Mistera titulu ieguvušais Jānis Maniņš konkursa aizņemtības dēļ savukārt bija nepietiekami trenējies un tāpēc nepiedalījās. Uz ASV devies nupat sporta meistara normatīvu izpildījušais «mugurists» Ričards Forteļs, kuru gan nākamsezon ceram sagaidīt atpakaļ. Līdz ar to vietu devām jaunajiem, un no šāda skatpunkta arī ceturto augstāko kopvērtējuma punktu summu 20 komandu konkurencē var vērtēt kā gana labu,» atzīst peldēšanas skolas direktore Zelma Ozoliņa. 

Deniss un viņa trenere Astra Ozoliņa saņēma Latvijas Peldēšanas federācijas atzinību par augstiem rezultātiem junioru konkurencē 2014. gadā, bet šāgada ziemas čempionāta medaļas izcīnīja Jevgeņijs Boicovs, kuram sudraba godalga 200 metros brīvajā stilā un bronza tāda paša garuma kompleksā peldējuma distancē, sudrabs 200 metros uz muguras Veronikai Gorškovai, bronza 100 metros tauriņstilā Kristiānai Kalniņai un 400 metros kompleksā Iļjam Boicovam. Tūlīt aiz goda pjedestāla Jevgeņijs ierindojās 100 metros brīvajā stilā, Agnese Bikoviča 200 metros brasā, Lāsma Klabata 100 metros uz muguras, tāpat arī meiteņu un puišu komandas 4 x 100 metru brīvā stila distancē. 

Pievieno komentāru

Citas ziņas