Piekāpjoties par pusotru apli, «Jundas» automodelisti paliek Latvijā otrie

Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgā notika Latvijas skolēnu sacensības trases automodelismā «Motormuzeja kauss 2015», kurās «Jundu» pārstāvēja astoņi dalībnieki, informē pašvaldība. No viņiem vairāki guvuši uzvaras individuālajās sacīkstēs, bet kopvērtējumā «Jundas» komanda ieguvusi 2. vietu Latvijā.

Visas dienas garumā savu braukt prasmi un automodeļa tehnisko varēšanu trasē mēģinājuši pierādīt aptuveni 70 sportisti no desmit Latvijas klubiem. 

Iesācēju klasē, kur ir pilnībā pašizgatavots automodelis, finālā tika divi «Jundas» braucēji. Šajā klasē uzvaru, apsteidzot konkurentu par dažiem metriem, izcīnīja jundietis Ralfs Leitis, kurš ar uzvaru atvadās no šīs klases, jo vairs nevarēs tajā startēt vecuma ierobežojuma dēļ. Trešo vietu nosargāja «Jundas» pārstāvis Uģis Pumpurs.

Teicams panākums «Open16» klasē Mārtiņam Reiņikovam – 1. vieta un atvadīšanās no skolēnu sacensībām. Vecuma limits atļaus piedalīties tikai pieaugušo sacensībās.

Galvenā cīņa gan izvērtās Komandu kausā, kur jau no paša sākuma uz uzvaru pretendēja Jelgavas, Valmieras un Motormuzeja komandas.

Pievieno komentāru

Citas ziņas