Pilsētas Domē sumina sportistus par panākumiem maijā (FOTO)

Turpinot mēneša labāko sportistu godināšanas tradīciju, uz pasākumu Jelgavas Domē šodien bija aicināti četri jelgavnieki, kas guvuši augstākos sasniegumus aizvadītajā mēnesī, – karatists, kanoists un divi pauerliftinga stiprinieki.

Igors Pinkevičs no karatē kluba «Vitus» izcīnījis trešo vietu kumitē 16 – 17 gadu vecuma grupā WKC desmitajā pasaules čempionātā Rīgā. Kā pastāstīja Igors un viņa treneris Vitālijs Mišins, Pasaules karatē konfederācijas čempionāta noteikumi bez dalījuma svara kategorijās un cīņām bez cimdiem sportistam bijuši neierasti, tomēr pārbaudījums godam izturēts.

Jelgavas BJSS kanoists Roberts Lagzdiņš uzvarējis Latvijas čempionātā garajās distancēs, kas norisinājās Jelgavā. «Sacensības notika 1997. – 1998. gadā dzimušajiem, man 1999. gads, un domāju, ka diezin vai tikšu trijniekā, bet pusdistancē sapratu, ka varu, un finišēju ar lielu atrāvienu,» atceras Roberts. Piektdien Brocēnos sportistam atlases sacensībās jāmērojas spēkiem ar treniņbiedru Borisu Lonski un ventspilnieku Dāvi Iļjinu par iespēju piedalīties Eiropas čempionātā Portugālē.

Pauerliftinga kluba «Apolons» stiprinieki Renārs Dronga un Mārtiņš Samsons izcīnījuši pirmo vietu Latvijas čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu. Sacensības notika «Lido» centrā Rīgā, un Renārs atcerējās, ka papildu apgrūtinājumu radījis palielais karstums, tomēr viņam izdevies personīgajam svaram atbilstošā smaguma stieni uzcelt vairāk nekā 40 reižu un pārspēt visus konkurentus. Mārtiņš savukārt bija absolūti labākais starp junioriem.

Foto: Roberts Ķesteris

Pievieno komentāru

Citas ziņas