Pilsētas skolu aerobikas konkursā visus pārspēj 2. pamatskolas 4.c klase (FOTO) 1

Jelgavas Sporta hallē aizvadīts skolēnu aerobikas konkurss klašu komandām trijās vecuma grupās. Paši jaunākie – 2. pamatskolas 4.c klases audzēkņi – bija mākslinieciski atraktīvākie un precīzākie ne vien savā 4. – 6. klašu grupā, bet saņēma arī absolūti augstāko žūrijas vērtējumu – 98 punktus – visu 20 komandu konkurencē.

Otro vietu jaunākajā grupā, kur startēja sešas komandas, ieguva ar 88 punktiem novērtētais 4. vidusskolas 6.b klases priekšnesums, trešo – 2. pamatskolas 5.b un 4. sākumskolas 5.e ar 83 punktiem.

Lielākais dalībnieku skaits bija 7. – 9. klašu grupā. Deviņu komandu konkurencē ar 87 punktiem uzvarēja 4. vidusskolas 7.b, par trim punktiem mazāk nopelnīja Valsts ģimnāzijas 8.d, ierindojoties otrajā vietā, bet trešo ieņēma 4. vidusskolas 9.b (82).

Vidusskolas vecuma grupā, kur piedalījās piecas klases, ar 96 punktiem izcēlās 4. vidusskolas 12.a. Otrajā un trešajā vietā Spīdolas ģimnāzijas 10.kom (89) un 4. vidusskolas 11.a (81).

Žūrijā darbojās profesionāli fitnesa un deju speciālisti, bet priekšnesums, pēc pilsētas Sporta servisa centra direktora vietnieces Maijas Actiņas teiktā, lielā mērā ir pašu skolēnu radošā izpausme.

Sporta skolotājs Deniss Ševčenko, kas 2. pamatskolā strādā piekto gadu, 4.c ir arī audzinātājs un atklāj, ka bērni par uzvaru ir sajūsmā. Lai gan paša specializācija esot futbols, viņu vienmēr saistījušas arī aerobikas iespējas. Priekšnesuma gatavošanā ar padomu palīdzējusi kolēģe Marija Hutornaja-Masloviča, kas skolā vada arī interešu izglītības pulciņu aerobikā. 

«Trīs no mūsu klases tajā darbojas, bet pārējie «amatieri» visu apguva pašmācības ceļā. Skolas konkursā, starp citu, pirmajā vietā bija 5.b, bet mēs turpinājām strādāt un trenēties,» stāsta Deniss, neslēpjot prieku par savas pirmās audzināmās klases saliedētību un vienlīdz nopietno attieksmi gan pret mācībām, gan kopīgajiem mēģinājumiem ik brīvu brīdi pēc stundām vai starpbrīžos.

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vīliens

Kāpēc uzvarētāju komandu Jelgavas 4 vsk. 7b. klasi neredzu nevienā bildē???? Fotogrāfam fui. Un 7b klasei- urrrā.

pirms 5 gadiem, 2015.04.16 10:56

Citas ziņas