Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmo reizi Dobelē – Latvijas komandu kauss motokrosā

9. septembrī Dobeles novada moto trasē “Ceļa ēzeļi” norisināsies Latvijas komandu kausa izcīņa motokrosā, kā arī īpaša sacensība starp jaunākajiem sportistiem – Dobeles novada kauss. Sacensībās aicināti piedalīties sportisti no visas Latvijas, lai noskaidrotu un suminātu spēcīgāko motosporta komandu, informē organizatoru pārstāvis Ritvars Podziņš.

Šīs sacensības ir balstītas uz Nāciju motokrosa ideju – komandā apvienojas trīs motosportisti. Sportisti aicināti apvienoties komandās un pieteikt dalību, pārstāvot kādu novadu. Visiem sportistiem obligāti nav jābūt no viena novada, bet tas būtu vēlams. Komandā jābūt trīs solo klašu sportistiem – Latvijas čempionāta vai Latvijas Amatieru čempionāta dalībniekiem.

Savukārt Dobeles novada kauss tiks izcīnīts starp MX65 un MX85 klašu sportistiem. Jau šobrīd redzami ātri sportisti, kuri ir konkurētspējīgi ne vien Baltijas valstīs, bet arī Eiropā.

Kaspars Cveiģelis, sacensību organizators: “Šāda tipa sacensības organizējam, lai atšķirtos no ierastā formāta, kad sportisti sacenšas individuāli. Paredzētas arī naudas balvas pirmajām piecām komandām, kopā sadalot 1000 eiro. Šajās sacensībās sportisti var pārstāvēt jau esošo klubu un pieteikt, kuru novadu pārstāv. Individuāli sportisti var apvienoties komandā tikai uz šīm sacensībām.”

Dobeles sacensībās braucieni paredzēti trīs grupās – A, B un C. Attiecīgi A grupā jeb MX2 klasē drīkst piedalīties motosportisti ar divtaktu motocikliem līdz 125 kubikcentimetriem un līdz 250 kubikcentimetriem motocikliem ar četrām taktīm. B grupā jeb MX1 klasē braucēji drīkst izmantot divu taktu dzinējus līdz 250 kubikcentimetriem un četru taktu motociklus līdz 450 kubikcentimetriem, bet ātrākajā C grupā jeb “Open” klasē uz starta līnijas motosportisti drīkst stāties ar divtaktu dzinējiem līdz 500 kubikcentimetriem un 650 kubikcentimetriem ar četrām taktīm.

Pirmais vietu pie starta barjeras izvēlas sportists no komandas, kura bijusi visātrākā kvalifikācijas braucienā, tad seko ātrākais sportists no otrās labākās komandas. Kad vietu ieņēmuši komandu ātrākie sportisti, seko komandas sportisti ar otro ātrāko laiku.

Nolikums un pieteikšanās anketa.

Invalīdiem un bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja pasākumā bezmaksas. Visiem samazinātu cenu biļešu īpašniekiem pie ieejas jāuzrāda apliecība.

Sacensības organizē Nacionālā motosporta asociācija, trases servisu nodrošina “MX4 Dobele”.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Citas ziņas