Rio emocijas kopā ar Ikaunieci-Admidiņu un Prokopčukas nākotnes plāni (VIDEO)

Portāls zz.lv sadarbībā ar mobilo televīziju lietotni «LMT Straume» piedāvā nākamo Rio izaicinājuma raidījumu no olimpiskajām spēlēm, kur vidējais latvietis sporta žurnālists Edgars Buļs seko līdzi Latvijas olimpiešiem un viņu rezultātiem, kā arī Rio notikumu aizkulisēm un emocijām.

Šajā Rio izaicinājuma raidījumā uzmanības centrā ir svarcelšana un Artūrs Plēsnieks, sportista rezultātus komentē sporta žurnālists Artūrs Vaiders. Savukārt divu olimpisko medaļu ieguvējs Viktors Ščerbatihs dalās savā pieredzē, treniņu grafikā un emocijās pēc audzēknes Rebekas Kohas iegūtās ceturtās vietas.

Tāpat Edgars Buļs ir sagatavojis stāstus par emocionālo Lauras Ikaunieces-Admidiņas ceturto vietu septiņcīņā un maratonistes Jeļenas Prokopčukas nākotnes plāniem pēc 12. vietas izcīnīšanas.

Rio izaicinājuma raidījumi skatāmi arī mobilajā televīzijā «LMT Straume» – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/rio. Latvijas līdzjutēji aicināti atbalstīt mūsu sportistus un piedalīties «Twitter» diskusijā, lietojot tēmturi #LatvijaRIO.


Pievieno komentāru

Citas ziņas