Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Riteņbraucēji aicināti piedalīties velobraukšanas svētkos Olainē (FOTO)

Jau otro gadu Olainē norisināsies vērienīgie Latvijas Velo svētki, kuros 21. augustā tiek aicināti piedalīties gan profesionāli riteņbraucēji, gan riteņbraukšanas entuziasti, informē organizatori. Sacensību dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja izvēlēties kādu no piecām distancēm, kas piemērotas ne tikai šosejas, bet arī MTB kalnu riteņbraucējiem, kā arī ģimenēm un bērniem. Paralēli sacensībām svētku dalībnieki varēs baudīt plašu izklaides programmu.

«Velo svētki Olainē ir vienas no nedaudzajām riteņbraukšanas sacensībām Latvijā, kas piedāvā kvalitatīvas distances gan MTB, gan šosejas riteņbraukšanā vienā maratonā. Arī šogad šis būs īpaši krāšņs pasākums, kas vienos dažādu vecumu un kvalifikācijas riteņbraukšanas profesionāļus un entuziastus ar mērķi popularizēt riteņbraukšanas sportu Latvijā, veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos aktīvās sporta nodarbībās, paaugstināt Latvijas riteņbraucēju meistarības līmeni, veicināt ģimeņu vienošanos kopīgās fiziskās aktivitātēs brīvā dabā, kā arī atbalstīt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu,» stāsta organizatori.

Andris Bergs, Olaines novada domes priekšsēdētājs: «Mēs esam lepni, ka jau otro gadu varam uzņemt ievērojamu skaitu riteņbraucēju no visas Latvijas. Pašvaldība cenšas nodrošināt iedzīvotājiem daudzveidīgas un veselīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas, īpaši attīstot sporta infrastruktūru. Latvijas Velo svētki Olainē ir lieliska iespēja apliecināt sevi sportā, gūt interesantu pieredzi, pavadīt laiku kopā ar ģimeni, ka arī pārliecināties, ka Olaine ir mūsdienīga, aktīva, veselīga un draudzīga pilsēta.»

Ikviens interesents ir aicināts pieteikt savu dalību vairākās distancēs. Sporta šosejas distancē (100 km) dalībnieki veiks vienu apli pa šoseju Rīga–Jelgava, turpceļā braucot cauri Jelgavai, bet atpakaļceļā – Mārupei. Tautas šosejas distances (45 km) trasi veidos aplis no Olaines pa veco Jelgavas šoseju līdz Mārupei un atpakaļ uz Olaini pa šoseju Babīte–Salaspils. MTB distance (42 km) pretēji šosejas distancēm vedīs pa mežu un lauku ceļiem un būs izaicinājums pat pieredzes bagātākajiem kalnu riteņbraucējiem. Ģimeņu distances (6 km) parāde nesteidzīgi vedīs cauri Olainei un priecēs vietējos atbalstītājus. Savukārt Bērnu brauciens (0,5–1 km) ļaus arī pašiem mazākajiem svētku dalībniekiem izjust sacensību garšu.

Paralēli velomaratonam pasākuma norises vietā apmeklētājus visas dienas garumā sagaida dažādas aizraujošas izklaides – atraktīvi pasākuma vadītāji un dīdžeji, degustācijas, konkursi un balvas no sponsoriem, piepūšamās atrakcijas un radošās darbnīcas bērniem, izbraukumu tirdzniecības stendi un virkne citu piedāvājumu.

Reģistrācija Latvijas Velo svētkiem Olainē mājas lapā www.maratoni.lv turpināsies līdz 17. augustam. Reģistrējoties iepriekš līdz 31. jūlijam, dalības maksa Sporta, Tautas un MTB distancēs – 17 eiro, Ģimeņu distancē – seši eiro, bet dalība Bērnu distancē ir bez maksas. No 1. augusta dalības maksa Sporta, Tautas, MTB distancēm būs 20 eiro, Ģimeņu distancei – septiņi eiro, savukārt dalība Bērnu distancē saglabāsies bez maksas. Sacensību dienā dalības maksa pieaugs.

Latvijas Velo svētkus Olainē organizē sporta pasākumu aģentūra «Alpha Baltic Sport» sadarbībā ar Olaines novada pašvaldību un Latvijas Riteņbraukšanas federāciju. Pasākumu un sportiski aktīvu dzīvesveidu atbalsta AS «Olainfarm». Kopējais sacensību naudas balvu fonds pārsniedz 3000 eiro.


Publicitātes fotoPievieno komentāru

Citas ziņas