Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saulains laiks un noskaņojums Jelgavas novada Sporta svētkos (FOTO) 10

Ap pustūkstoti interesentu, tostarp vairāk par četriem simtiem aktīvu dalībnieku, šodien pulcēja Jelgavas novada sestie Sporta svētki Sesavā. Sacensības norisinājās 14 sporta veidos, par katra norisi bija atbildīgs kāds no pagastiem, vairākus organizēja novada Sporta centrs.

Volejbolā, ko rīkoja Valgundes un Glūdas pagasti, sievietēm uzvarēja Platones, vīriešiem – Sesavas komanda. Kājbumbas turnīrā, kas bija Jaunsvirlaukas un Kalnciema pārziņā, labākie izrādījās Lielplatones futbolisti. Strītbolā, par ko atbildēja Lielplatone un Vircava, uzvarēja Jaunsvirlaukas dāmas un novada administrācijas kungi. Florbolā, kur Svētes pagasta pārstāvju vadībā sacentās tikai vīriešu komandas, pirmo vietu ieguva elejnieki.

Orientēšanās vislabāk padevās vilceniekiem – pagasta komanda uzvarēja fotoorientēšanās sacensībās, bet orientēšanās labirintu individuāli visprasmīgāk pieveica Laura Čavare un Andis Blūms.

Precīzākā acs šaušanā bija Agijai Joninai no Sesavas un glūdeniekam Ruslanam Bērziņam, bet roka šautriņu mešanā –   elejniecei Elīzai Rozenbahai un Eduardam Penzam no Līvbērzes.

«Tarzāna» šķēršļu josla – tā saucās dīķī pie Sesavas skolas notiekošās sacensības. Potenciālajam Tarzānam gan šoreiz bija jāiemanās kustēties, iesprostotam caurspīdīgā piepūšamā bumbā, cenšoties jo ilgāk noturēties kājās. Piecas minūtes to spēja Alvis Gražinskis no Sesavas, Kaspars Pančenko no Sesavas, Jānis Netenbergs un Ilga Asmane no Zaļeniekiem. Tarzāna izturības cienīgas bija arī adaptētā triatlona sacensības ar skriešanu, peldēšanu un riteņbraukšanu, kur no vīriem ātrākais bija valgundnieks Juris Ziemelis, bet no divām daiļā dzimuma drosminiecēm elejniece Megija Tiltiņa pārspēja platonieti Egiju Graudiņu.

Zaļenieku pagasta piedāvātajās dāmu nešanas sacensībās uzvarēja Aigars un Viktorija no Kalnciema, bet «Ātrās palīdzības» stafetē, kur dāmu divi kungi pārvietoja uz nestuvēm, ātrāk un līganāk ar šo procesu tika galā Svētes komanda.

Platones pagasts rīkoja boccio – spēli ar bumbiņu mešanu, kur svarīgi katru nākamo nogādāt pēc iespējas tuvāk sākumā izmestajam «mērķim». Noteikumus un iemaņas lielākā daļa dalībnieku apguva turpat laukumā, un vislabāk to spēja elejnieki, izcīnot pirmo vietu.

Sacensību programmu noslēdza virves vilkšana, kur stiprākie izrādījās šā sporta tradīcijām bagātie līvbērznieki. Bet dienas noslēgumā, protams, medaļu dalīšana, suminot labāko trijnieku katrā no sporta veidiem.

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 10

kārumniece

kur mani gadi!!!
23. bilde
siekalas līdz grīdai

pirms 4 gadiem, 2015.06.06 21:08

o jaa

Es tieshi akuraat to nodomaaju :p

pirms 4 gadiem, 2015.06.12 20:59

Sesava

Virves vilksana Livberze izskatijas iespaidigi :)

pirms 4 gadiem, 2015.06.06 21:35

vircava

virves vilkšanā CAUNI par enkuru , lai neiet kustoņus biedēt un uzvarēs VIRCAVA

pirms 4 gadiem, 2015.06.07 10:14

vircava

A varbūt tevi pašu ielikt virves enkurā?
Vircava rullē!!! Super!!!

pirms 4 gadiem, 2015.06.07 17:29

Ozolnieki

Skatieties Ozolnieku sporta vadība. Prieks par kaimiņiem.

pirms 4 gadiem, 2015.06.07 17:18

pilseta

kapec pilsetai nenotiek tadas sacensibas pilsetas sporta projekta vaditaja nevienas sacensibas nav redzeta ,ko vina dara? Laikam dejosana tagad pie sporta pasakumiem un cik tagad to sporta vadona vietnieki kaut kas neta pilsetas sporta.....

pirms 4 gadiem, 2015.06.07 18:57

Novadniece

Paldies organizatoriem, kas ielika 2 tik lielus pasākumus kā novada sporta svētki un VPDK deju svētki vienā dienā! Neuzskatu, ka man kā dalībniekam būtu jāizvēlas viens no abiem notikumiem, jo esam pelnījuši būt abos. Tie taču ir svētki, kuru tā jau nav daudz!

pirms 4 gadiem, 2015.06.08 11:43

Skaisti

Pasākums skaists. Bet,kā vienmēr sacensības pieaugušajiem, bērniem nekā.....bēdīgi.

pirms 4 gadiem, 2015.06.10 17:34

Citas ziņas