Septiņu valstu bokseri cīnās par medaļām turnīrā «Jelgava Open» (FOTO)

Ar atklāšanas parādi, deju grupas «Intriga» priekšnesumu un pirmajiem 16 dueļiem ringā 27.februārī Zemgales Olimpiskajā centrā sākās astotais starptautiskais boksa turnīrs «Jelgava Open», ko ar pilsētas Sporta servisa centra atbalstu rīko Jelgavas Cīņas sporta veidu centrs.

No gaidītajām deviņu valstu delegācijām nav ieradušies baltkrievi, sportistu slimības dēļ pēdējā brīdī atteikušies igauņi un pa komandai mazāk lietuviešu, bet gatavi cīņām ir klubu BC «Simern» un TV «Alzey» sportisti no Vācijas, čehi no Pilzenes, zviedri no Stokholmas, poļi no Belostokas, krievi no Pleskavas, lietuvieši no Kauņas, Mariampoles un Panevēžas, Latvijas izlase ar bokseriem no Olaines, Rīgas, Jūrmalas, Bauskas un, protams, Jelgavas boksa klubu sportisti.

Trīs dienu sacensības notiek četrās vecuma grupās – jauniešiem, junioriem un pieaugušajiem. Šodien aizvadītas pirmās 16 cīņas, tostarp sešas ar jelgavnieku līdzdalību, un pēc pārliecinošām uzvarām no mūsējiem finālam jau var gatavoties Edmunds Lindermanis, Valentīns Kotosovs un Artjoms Haņevičs.

«Vēl divi desmiti cīņu ir sestdienas programmā, kas ZOC hallē sāksies pulksten 12, bet svētdien no pulksten 11 fināli, kur arī paredzētas 19 cīņas,» informē rīkotāju pārstāvis, JCSVC boksa treneris Aleksandrs Knohs. 

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Citas ziņas