Septīto gadu – Ozolnieku ziemas skrējiens (FOTO)

Ap 130 dalībnieku šodien pulcēja Ozolnieku ziemas skrējiens, kas norisinās jau septīto gadu. Garāko 15 kilometru distanci bija izvēlējušies 86 sportisti.

«Gribu pārbaudīt, cik vēl spēku atlicis pēc sezonas,» sacīja pirms starta uzrunātais orientierists no Jelgavas Endijs Titomers. Izrādās, atlicis vēl gana, jo starp teju deviņiem desmitiem konkurentu Endijam 15 kilometros otrais labākais rezultāts. Pirmajā un trešajā vietā rīdzinieks Kristaps Vējš-Āboliņš un smiltenietis Matīss Slikšjānis. Dāmām godalgoto trijniekā trīs rīdzinieces ar Latvijas gargabalnieču līderi Ilonu Marheli priekšgalā (aiz viņas Ilze Urbāne un Guna Meistere).

Piecos kilometros pirmās divas vietas mājinieku kluba skrējējiem Gatim Štulbergam un Raivo Veļikam, bet trešajā Kristers Pšeņicins no Ventspils. Sieviešu konkurencē viss medaļu komplekts atkal viešņām – Ingai Zālītei no Ikšķiles, rīdziniecei Inesei Jaunzemei un Laurai Pētersonei no Kocēnu novada.

Kuplāk nekā citkārt sacensībās bija pārstāvēts virtuālais domubiedru klubs noskrien.lv, kas Ozolniekus šoreiz izvēlējies par mājvietu gadskārtējam «Lielā reitingu vakara» pasākumam ar novusa turnīru Sporta centrā un balli Tautas namā. 

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Citas ziņas