Skolēnu spartakiādes florbola turnīrā uzvar Amatu vidusskolas puiši (FOTO) 2

Jelgavas Sporta hallē šodien izspēlēts pilsētas 44. skolēnu spartakiādes florbola turnīrs 1995. – 1998. gadā dzimušo jauniešu komandām. Sešu skolu konkurencē uzvaru izcīnīja Jelgavas Amatu vidusskola.

Spēles notika vispirms divās apakšgrupās, pēc tam līderi cīnījās par pirmo un otro vietu, bet apakšgrupu otro vietu ieguvēji savā starpā noskaidroja bronzas medaļniekus. Finālā Amatu vidusskolas pretiniece bija Jelgavas Valsts ģimnāzija, kas tika pārspēta ar 4:1. Uzvarētāju komandā spēlēja Oļegs Stasivs, Raivis Ņekrasovs, Daņiils Sļotovs, Alekss Karaganovs, Vadims Avdejevs, Gints Evarsons, Raimonds Vēdzele, Anatolijs Polukejevs, Artis Beļskis, Mārtiņš Mārcis Ezerkalns un Ivans Muižnieks.

Valsts ģimnāzijas jaunieši līdz ar to ieņēma otro vietu, bet trešo, pārliecinoši pieveicot sāncenšus no 4. vidusskolas, izcīnīja Spīdolas ģimnāzijas jaunieši. Bildēs – apakšgrupas spēle starp 4. vidusskolas un 6. vidusskolas komandām, kas noslēdzās ar līdzīgu rezultātu – 1:1.

Spartakiādes programmā florbols iekļauts pamatskolu un vidusskolu puišu komandām, 7. aprīlī Jelgavas Sporta hallē spēkiem mērosies 8. – 9. klašu komandas, kurās nolikums ļauj iesaistīties arī septītklasniekiem.  

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nunu

Dažs labs, izskatās vecāks par to 95. gadu.

pirms 6 gadiem, 2015.04.03 17:45

nu

ja nevar sarikot normalas sacensibas labak nerikot dazam labam vajag keksitim lai paraditu ka srada skolenu speles pedeja laika zem katras kritikas zel......

pirms 6 gadiem, 2015.04.04 16:35

Citas ziņas