Spītējot lietus šaltīm, Sporta dienā viss notiek (FOTO)

Ar dažādu sporta veidu prezentācijām un daudzveidīgām sacensībām šodien Pasta salā aizvadīta Jelgavas Ģimeņu sporta diena.

Sportiskais gars un noskaņojums uzvarēja arī cīņā ar lietus un vienubrīd pat krusas šaltīm. Apņēmīgi kārtējā treniņā devās Jelgavas nakts maratona mērķim nokoncentrējušies skrējēji. Telts nojumē turpinājās vairāk par astoņiem desmitiem dalībnieku pulcējušās Latvijas mēroga svarbumbu celšanas sacensības. 

Cīnoties par valsts čempionāta godalgām, savilgušajā zemē jo dziļāk «ierakās» virves vilcēji. Augstu meistarību, pārvarot slidenos šķēršlus, demonstrēja Latvijas labākie triālisti, sacenšoties par Jelgavas 750 gadu jubilejas sacensību balvām.

No aukstas dušas nenobijās volejbolisti, kas «bumboja» pļavā iepretim pilij, no iespējama kritiena laukuma peļķē – basketbola zvaigžņu spēles dalībnieki, tostarp Latvijas mēroga «spīdekļi» Kārlis Strēlis, Igors Miglinieks un Edgars Šneps. Netrūka arī līdzjutēju, un Ģimeņu sporta dienas noslēgums pa visiem kopā jau tika sagaidīts īsti saulains. 

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Citas ziņas