Sporta diena senioriem (FOTO)

Ap 120 aktīvu ļaužu piedalījās biedrības «Jelgavas novada seniori» rīkotajā sporta dienā Elejā. No novada 13 pagastiem nebija pārstāvēta Lielplatone un Valgunde.

«Novada sporta svētkos vairāk piedalās jaunie, taču aktīvi sportotāji ir arī starp senioriem. To pierādīja pirmā šāda sporta diena pagājušajā vasarā Zaļeniekos un arī šāgada pasākums,» teic Elejas pagasta sporta dzīves vadītāja Sandra Avota, kuras pārziņā šoreiz bija arī visas sporta dienas organizatoriskie darbi. 

Ar skaitliski lielāku vai ne tik lielu komandu bija pārstāvēti 11 pagasti. Dalībnieku vecums – no 55 gadiem līdz neierobežotam. Sacensību programmā – nūjošana, lidojošo šķīvīšu un šautriņu mešana, volejbols, basketbola soda metieni, dažādas veiklību un precizitāti paģērošas stafetes ar vingrošanas apļiem, bumbām, ūdens pilnām vanniņām un citiem «apgrūtinājumiem».  Par uzvaru savā vecuma grupā un disciplīnā varēja iegūt pa saldai balvai, bet medaļas par līdzdalību nopelnīja visi.

«Svarīgāka par uzvarām šādā pasākumā ir pati iespēja piedalīties, pierādīt savu varēšanu, paskatīties, ko var citi,» biedrības «Jelgavas novada seniori» vadītāja Inta Savicka vērtē, ka atsaucība ir vērā ņemama, četri pieci pagasti jau pieteikušies uz rīkošanu nākamajā vasarā.

Foto: Vladimirs Saņuks

Pievieno komentāru

Citas ziņas