Sporta seniori samēro spēkus ar lietuviešiem Šauļos (FOTO)

Jelgavas sporta seniori aizvadītrās nedēļas nogalē devās uz Šauļiem, lai sacenstos ar lietuviešiem tradicionālajā kausa izcīņā sešos sporta veidos – basketbolā, volejbolā, galda tenisā, šahā, dambretē, šautriņu mešanā, informē cīņas sporta veterāns Boļeslavs Matusevičs.

Sacensības notika A.Saboņa Basketbola akadēmijas zālē, kur darbojas arī Šauļu veterānu sporta klubs. Pēc atklāšanas parādes pirmie laukumā devās mūsu basketbolisti Andra Vereščagina vadībā. Divi puslaiki pa 10 minūtēm. Pirmajā ar 9:7 vadībā bija jelgavnieki, bet tad, Roberta Jevtokas (Eiropas vicečempions 2013. un 2015. gadā) piemiņas vārdā līdzjutēju iedvesmoti, pārņēma vadību, un mūsējie zaudēja ar 19:36.

Līdzās skolas zālē uzvaru izcīnīja Artas Kamolas vadītās volejbolistes. Balkonā spēkiem mērojās galda tenisisti un šautriņu metēji. Kaut gan šautriņās uzvarēja Valdis Ilmers, komandu vērtējumā mūsējiem zaudējums.

Blakus senioru kluba telpās sacentās dambretisti un šahisti. Dambretē stiprāki bija mājinieki, bet Viktora Krūmiņa vadītie šahisti uzvarēja.

Kopvērtējumā ceļojošo kausu sacensību noslēgumā Šauļu Jahtklubā saņēma mājinieki. Draudzīgās sarunās tika pārspriests par lietuviešu atbildes vizīti Jelgavā nākamā gada pavasarī, kad sacensību programmu varētu papildināt arī telpu futbols, peldēšana un cīņas sports.

Foto no B.Matuseviča albuma

Pievieno komentāru

Citas ziņas