Sporta skolu vadīs Jānis Leitis 4

No šodienas Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktora amatā stājies līdzšinējais Jelgavas Valsts ģimnāzijas sporta skolotājs un sieviešu volejbola komandas «Jelgava/LU» galvenais treneris Jānis Leitis. Viņa kandidatūra apstiprināta Jelgavas Domes sēdē.

Kā ziņām atklāja J.Leitis, viņa skatījums uz sporta skolas attīstību kardinālas izmaiņas neparedz, bet izkļūšanai no zināmas rutīnas būtu svarīgi «sakārtot akcentus». 
Saimnieciskā ziņā jaunā BJSS direktora aktuālo rūpju lokā būs airēšanas bāze. Vēl viens, viņaprāt, svarīgs akcents – komunikācijas uzlabošana ar audzēkņiem, vecākiem, presi sabiedrību: «Domāju, sporta skolai būtu vajadzīga sava mājas lapa internetā.»

«No 2006. gada esmu strādājis par sporta skolotāju un pieļauju, ka mazliet pietrūks šo stundu ar bērniem, tomēr pēc izglītības un aicinājuma esmu treneris, mani interesē attīstība šajā jomā, un jaunais amats ir izaicinājums un iespēja arī paša progresam,» teic J.Leitis, piebilstot, ka augstāku sporta sasniegumu labā kopā ar kolēģiem vēlētos izpētīt un meklēt arī uzlabojumu iespējas treniņu metodikā.

Vienlaikus viņš gatavs palikt virslīgas dāmu volejbola komandas galvenā trenera amatā. «Ceru, ka darba devējs neiebildīs un ar jaunajiem pienākumiem to būs iespējams apvienot.»

Iepriekšējais Jelgavas BJSS direktors Guntis Malējs no amata tika atbrīvots pēc paša iesnieguma maijā. 

Foto no «Ziņu» arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 4

JANIS

Tika atbrivots lai neatklatos Kaminska neizdaribas,kapec neruna par vina neizdaribam jaunatnes olimpiade kur zenu komanda bija nepilna sastava,atkal citi vainigi tikai ne vins ,cik ilgi vecaki kluses par so mahinatoru un copmani,laiks butu atklat naudas teretaju....

pirms 5 gadiem, 2015.07.23 23:13

Nesapratu, kurš ir neizdarīgais copmanis?

pirms 5 gadiem, 2015.07.24 19:44

Citas ziņas