Sportiskas aktivitātes Jelgavas Pensionāru biedrībā (FOTO)

Jelgavas Pensionāru biedrības 10 gadu pastāvēšanas jubilejas pasākumu programmā iekļāvās arī organizācijas gadskārtējās sporta spēles, kas pulcēja vairāk par trijiem desmitiem dalībnieku. 

Kā informē sporta veterāns Boļeslavs Matusevičs, sacensības galveno tiesnešu Valda Ilmera un Viktora Krūmiņa vadībā norisinājās sešos sacensību veidos. Galda tenisā uzvarēja Harijs Krūmiņš, šahā – Māris Paegle, dambretē – Voldemārs Vigulis, šautriņu mešanā – Aivars Mirks, zolītes spēlē – Dzidra Tiltiņa, novusā – Laimons Lapiņš.

Uzvarētāji noslēgumā saņēma diplomus, balvas, un visi klātesošie varēja pārspriest rezultātus pie kafijas tases. «Sporta sacensības esam rīkojuši arī citus gadus, bet šoreiz kā papildu ierosme bija pašvaldības oktobrī izsludinātais veselības mēnesis pilsētā,» atklāj biedrības vadītāja Brigita Baškevica un piebilst, ka Jelgavas pensionāri izkustēšanās vēlmju ziņā ir aktīvi ļaudis – organizācijā darbojas astoņas vingrošanas grupas, ir pieejami trenažieri, daudzi izmanto atlaižu iespēju peldbaseina apmeklējumam, nūjo individuāli vai kopā ar domubiedriem. 

Foto no biedrības albuma

Pievieno komentāru

Citas ziņas